Žena a muž kráčajú po ceste
instagram/lostitalianos

Nevera sa objavuje čoraz častejšie v mnohých vzťahoch. Prečo sa to deje, to by si už mal zodpovedať sám každý neverník, ktorý sa toho dopustil. Pozrime sa však na tento problém z hľadiska znamení. Čo prezrádzajú hviezdy? Tie šepkajú, že niektoré majú k nevere predsa len o čosi bližšie ako ostatné.

Milujú vzrušenie a stále niečo nové. Nenávidia nudu vo vzťahu a pokiaľ nastane, o to intenzívnejšie hľadajú nový objekt. 

Potrebujú experimentovať a v mnohých prípadoch pohladkať si ego tým, že majú na to zbaliť kohokoľvek a kedykoľvek.

Strelec

Ak by sme chceli nájsť majstra, určite by sme ho našli. Je ním Strelec. Rád vzbudzuje záujem a pravdou ostáva i to, že sa s druhou stranou rád hrá. Pre svoj súkromný život potrebuje akési oživenie, a to v podobe niekoľkých partnerov. Pretože každá dotyčná osoba vie Strelcovi ponúknuť niečo nové a nezabudnuteľné. Na vážny vzťah nie je veľmi stavaný, pokiaľ si ho však niekto získa a ukradne mu srdce, vtedy sa mení na opak. Potrebuje stretnúť svoju pravú lásku.

Lev

Ďalším neverníkom zverokruhu, ako hlásia hviezdy, je Lev. Možno to ani nie je veľmi veľké prekvapenie, pretože vo všeobecnosti je o tomto znamení známe, že potrebuje byť centrom pozornosti a „kráľom“. Takže nie je mu veľmi cudzie striedať partnerov alebo dokonca ich mať niekoľko naraz. Nevery sa dopúšťa aj vtedy, ak cíti, že jeho terajší vzťah už nemá takú iskru ako na začiatku. Vtedy si to oživí niekým novým.

Ryby

Tichá voda brehy myje, alebo ako sa to hovorí? Snažia sa to potlačiť, ale niekedy si nevedia pomôcť. Potrebujú vzrušenie plné iskrenia. Proste, Rybám sa páči zažívať dookola tie emócie, ktoré zažívame na začiatku každého vzťahu. A ako to už býva vo vzťahoch, po čase zaneprázdnení povinnosťami nemáme vždy čas byť ako na začiatku. Pre Ryby je to náročné pochopiť.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy