Cesta helikoptérou, ružový Range Rover v obrovskej krabici ako darček a naozaj veľký diamantový prsteň. Žiadosť o ruku na futbalovom štadióne podľa tohto chlapa je snom mnohých žien. 

Dni, kedy si stačí pred ženu „len“ pokľaknúť sú zrejme preč, pretože muži po celom svete súťažia v tom, kto pripraví tú najveľkolepejšiu žiadosť o ruku. Drahé dary, veľké gestá a samozrejme kamery nesmú chýbať. Najnovšie internet obletela jedna z Nového Zélandu.

Osobný tréner Josef si po troch rokoch randenia pripravil pre svoju priateľku naozaj pompéznu žiadosť o ruku. Začala sa v momente, keď ju vzal na let helikoptérou. V nej jej neskôr zakryl oči, aby nič nevidela a pristáli priamo v strede futbalového štadiónu, kde už na nich čakala rodina a priatelia.

To však nebolo všetko. Stále nič netušiaca Maryam sa zrazu ocitla pred obrovskou ružovou krabicou previazanou stuhou, ktorú odviazala po tom, čo jej dal Josef z očí šatku dole. Pod desiatkami balónov, ktoré z nej po otvorení vyleteli stál ružový Range Rover v hodnote asi 100 000 dolárov. Na jeho čelnom skle bol nápis: „Vezmeš si ma?

Engaged 💍💖 hello fiancé @josefrakich

A post shared by @ maryammattii on

Zatiaľ čo sa ona nemohla od prekvapenia vynadívať, Josef si za ňou pokľakol a s obrovským diamantom v ruke už len počkal, kým si nápis na aute všimne. Ktorá by po tomto povedala nie? Celú túto parádu zachytili na fotky a videá ich priatelia. Nebolo to však prvýkrát, čo si pre ňu pripravil takéto veľké dary. Už na Valentína ju doma čakalo 1000 červených ruží, balóny a luxusná kabelka. Môžeme teda čakať, že aj ich svadba bude naozaj veľkolepá.

Zdroj: dailymail.co.uk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.