Niektoré z nich vás naozaj príjemne prekvapia.

Populárny anketový portál Reddit ponúka zaujímavé odpovede na tisícky otázok. Inak tomu nebolo ani v prípade muža, ktorý sa ostatných mužov rozhodol opýtať, ktoré drobné romantické gesto, ktoré robí ich partnerka, ich dokáže “roztopiť”.

Nechajte sa teda inšpirovať odpoveďami, ktoré získali najviac hlasov. Muži sú oveľa väčší romantici, než by sa mohlo na prvý pohľad zdať…

“Milujem, keď ležíme a ona si položí hlavu na moju hruď. Vtedy som úplne skončil. Vyhrala a dostane, čo si len zažiada.”

Zbožňujem, keď sa ma len tak dotýka, napríklad keď mi škrabká chrbát alebo keď mi dá jemnú masáž chrbta.”

“Niekedy, keď máme mimoriadne hektický deň, moja žena ku mne príde a zozadu ma pevne objíme. Pobozká ma na krk a povie mi, že ju mrzí, že sme na seba dnes nemali dosť času. V tej chvíli mám pocit, ako by sa zastavil celý svet. Je to krásne.”

“Mám rád, keď mi kedykoľvek počas dňa napíše nejakú krátku správu – len tak. Viem, že na mňa myslí.”

zdroj: Photo by Kelly Sikkema on Unsplash.com

“Je skvelé, keď sa niekde prechádzame, no nedržíme sa za ruky, ale ona ma drží za rameno. Je to ťažké popísať, ale cítim sa vtedy veľmi mužne a viem, že ona sa pri mne cíti bezpečne. Milujem to.”

“Zostávam bez slov, keď si uvedomím, že jej záleží aj na tých najmenších maličkostiach. Tak napríklad, keď sme spolu začínali chodiť, povedal som, že by som chcel chovať zajaca, no v byte, v ktorom bývam, to momentálne nie je možné. O 3 dni nato mi priniesla plyšového zajaca. Bolo to naozaj milé.”

“Moje srdce sa ide roztopiť, keď sa ideme objať, no ešte predtým sa mi svojím hlbokým pohľadom zahľadí do očí.”

“Vieme to všetci, no máloktorý muž si to chce pripustiť. Pravda je ale taká, že aj muži plačú. Keď sa mi to zopárkrát stalo, moja priateľka bola pri mne a opakovala, že je to úplne v poriadku. Povedala, že schopnosť prejaviť emócie nie je mojou slabosťou, ale mojou silou. Znamenalo to pre mňa naozaj veľa.”

zdroj: Photo by Priscilla Du Preez on Unsplash.com

“Aj muži majú radi komplimenty. Milujem, keď mi povie, že vyzerám dobre, alebo že sa v mojom náručí cíti najbezpečnejšie.”

“Neviem, či je to romantické, ale v aute si jednoducho rád zaspievam. Milujem, keď sa ku mne pridá. Vyzeráme vtedy ako dvaja šialenci, ale je v tom niečo viac.”

“Milujem, keď sa hrá s mojimi vlasmi.”

“Vždy, keď vie, že ma čaká ťažký deň, alebo keď odchádzam na služobnú cestu, do saka alebo do vrecka mi vloží lístok s nejakým odkazom.”

“Moje srdce vynechá jeden úder vždy, keď si oblečie niečo, čo je moje – napríklad moje tričko doma alebo moju bundu, keď sme spolu vonku a je jej chladno.”

“Nebudeme si klamať, láska ide aj cez žalúdok. Je skvelé, keď ťahám 12 hodinovú službu a moja priateľka sa len tak objaví v mojej práci s nejakým výborným jedlom.”

zdroj: thoughtcatalog

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.