Dievča, ak sa už dlho trápiš s nedostatkom sebadôvery a všetky vzťahy sa ti končia rovnako zle, tak je to možno tým, že si zabudla na to všetko, čo si zaslúžiš. Na to, aký by mal byť človek, ktorému dovolíš držať ťa za ruku. Takže prosím, nezabúdaj.

Zaslúžiš si niekoho, kto sa na teba pozrie a bude vedieť, že ťa miluje preto aká si. Kto bude vedieť, aká je tvoja hodnota a to aj vtedy, keď o nej budeš ty pochybovať. Ocení tvoj nápady a bude si vážiť tvoje názory. Zaslúžiš si niekoho, kto ťa nebude chcieť nikdy zmeniť, len preto aby si zapadla do toho, ako ťa chcú vidieť ostatný. Bude si vážiť tvoju výnimočnosť a nikdy ťa nebude chcieť meniť. Pretože vie, že potom by si to už nebola ty.

Zaslúžiš si niekoho, kto ti absolútne rozumie. A rešpektuje všetko, čo mu hovoríš. Niekoho, kto bude milovať tvoj štýl obliekania, rozprávania a tvoje rozhodnutia, ktoré robíš. Navyše bude mať rád ľudí, ktorých máš rada ty, pretože bude vedieť, že si si ich starostlivo vybrala do svojho života.

Zaslúžiš si niekoho, kto bude odpúšťať tvoje chyby a nikdy ti ich nebude vyhadzovať na oči. Pretože bude vedieť, že každý robíme chyby. Ty aj on. Zaslúžiš si niekoho, kto v tebe uvidí krásu v každom okamihu. Budeš sa mu páčiť aj keď budeš do seba tlačiť hamburger, aj keď budeš mať neumyté vlasy a dokonca aj vtedy, keď budeš mať červený nos a neustále kýchať. Chlap, ktorého si zaslúžiš ťa bude vnímať ako tú najkrajšiu ženu pod slnkom neustále.

Zaslúžiš si niekoho, kto bude pri tebe stáť v dobrom aj v zlom. Vo chvíľach, kedy bude váš život perfektný a všetkého bude dostatok, ale aj vo chvíľach, keď vás život preskúša z každej strany. Tento muž bude vedieť, že chce stáť po tvojom boku, nech sa deje čokoľvek.

Zaslúžiš si niekoho, kto v tebe uvidí viac, ako len peknú tvár. Niekoho, kto ocení tvoju inteligenciu a tvoje nápady bude pokladať za chytré. Bude ťa rešpektovať a nebude sa báť popýtať ťa o radu. Nikdy ťa nebude zosmiešňovať ani spochybňovať.

Zaslúžiš si niekoho, kto ťa bude úprimne milovať. A neustále. Ráno, večer, počas každej sekundy každého dňa. Ani raz nezapochybuje, či je s tebou správne. A aj keď sa občas pohádate, ani vtedy sa ti neodváži povedať nič, čo by ti ublížilo, pretože by mu to zlomilo srdce.

Presne takého človeka si zaslúžiš.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.