Tieto celebrity sa rozhodli spečatiť svoju lásku spoločným tetovaním. Ktoré by si si možno dala v budúcnosti aj ty?

MEGAN FOX

Dňa 22. novembra 2020 sa na tele Megan objavilo nové tetovanie. Na AMA’s na červenom koberci fanúšikovia postrehli, že má na kľúčnej kosti vytetovaný nápis „el pistolero“. ,v preklade pištoľník. Mnoho fanúšikov Megan sa teda domnieva, že si tetovanie dala vytetovať pre svoju novú lásku Machine Gun Kelly.

HILLARY DUFF 

Koncom septembra roka 2020 si dal manžel Hillary Matthew Koma vytetovať meno svojej polovičky na svoj zadok. Áno, dobre čítaš, zadok.

LAUREN LONDON

Priateľka zosnulého Nipseyho Hussla si dala vytetovať jeho portrét na rameno. Stalo sa tak 19. apríla 2019 a k fotke na svojej sociálnej sieti pridala popis „Pravá láska nikdy nezomrie“.

CHRISSY TEIGEN

V apríli 2019 sa Chrissy spolu so svojim manželom Johnom Legendom rozhodli pre spoločné tetovanie. Na svoje zápästia si dali vytetovať mená toho druhého a svojich detí. Na ruky Chrissy teda stojí „Johnlunamiles“ a na ruke Johna je „Chrissylunamiles“. Do zbierky Chrissy pribudlo aj nové tetovanie „Jack“ ako spomienka na ich nenarodeného synčeka.

CAMILA MENDES

Vo februári 2020 si dal priateľ Camily, Charles Melton, vytetovať jej meno na svoju hruď. Párik sa zoznámil na natáčaní seriálu Riverdale, svoj vzťah potvrdili v októbri v roku 2018.

ARIANA GRANDE

Ariana si dala vytetovať meno svojho bývalého snúbenca Peta Davindsona na prst na ruke. Jednoduché „Pete“ jej zdobí prstenník.

KHLOÉ KARDASHIAN

Khloé má vytetované iniciály svojho bývalého manžela Lamara Odona. V roku 2009 sa mesiac po svadbe spontánne rozhodli, že si dajú spoločné tetovania. Khloé si dala „L.O.“ a Lamar „K.O.“. O 4 roky neskôr sa rozviedli.

JOHNNY DEPP

Johnny randil pred takmer 30 rokmi s herečkou Winonou Ryder. Dal si vytetovať „Winona Forever“, no po rozchode si dal tetovanie z lásky prerobiť a jeho nové tetovanie malo názov „Wino Forever“.

DAVID BECKHAM

V roku 1999 si dal David vytetoval na svoju pravú ruku meno svojej manželky Victorie Beckham. Nešlo však o malé decentné tetovanie, ale nová kresba zdobí futbalistovi takmer celú ruku.

JUSTIN BIEBER

Justin si dal v roku 2013 vytetovať svoju vtedajšiu priateľku na ľavú ruku. Jej portrét najprv nebol úplne rozoznateľný, no neskôr bolo na ostrejších a detailnejších fotkách vidieť, že je to naozaj Selena Gomez.

Zdroje: usmagazine.com, cosmopolitan.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.