Muži. Milujeme ich a občas aj nenávidíme. Ale vždy si nás dokážu získať. A niekedy na to nemusia vynaložiť ani veľa námahy. Sú totiž veci, ktorým ženy prirodzene nevedia odolať a naše srdcia sa pri nich roztápajú. Ktorej z týchto 5 vecí nevieš odolať ty?

Zmysel pre humor

Vďaka zmyslu pre humor si ženské srdcia získalo veľa mužov. Aj keď chlap nie je práve tvoj typ, ktorá by nemala rada niekoho, kto ju dokáže úprimne rozosmiať? Veď so smiechom je každý vzťah o čosi lepší!

Úsmev

Teraz myslíme TEN úsmev. Ten, ktorý na teba hodí v tej pravej chvíli a tvoje srdce sa pri pohľade na neho roztápa. Taký, za ktorým sa skrýva trocha flirtu a šibalstva, a on vie, že ťa ním dostane.

Gentlemanstvo

V dnešnej dobe to vyzerá, že slušne vychovaní chlapi snáď ani neexistujú. Preto ak sa objaví chlap, ktorý ukazuje, ako sa má k ženám správať, nedá sa mu odolať. Veď ktorá ženy by sa nechcela cítiť vážená? Ak takého nájdeš, drž sa ho! Sníva o ňom totiž veľa ďalších.

Zadok

No dobre, priznajme si, že čo vidíme ako prvé je telo. Po úsmeve a očiach si ženy najčastejšie všímajú práve mužské pozadie. Ktorá by odolala peknému guľatému zadku?!

Pocit bezpečia

Či už si s tým chlapom len kamarátka, alebo vo vzťahu, sú tu tie momenty, kedy sa ako ženy cítime, že sme v bezpečí a všetko je ako má byť. Pocit, že sa máme o koho oprieť. Ten je na nezaplatenie a ženy ho milujú.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.