Odmalička sa nám snažia vštepovať, že to, čo ti nepatrí alebo sa nesmie.

Aj keď si si niekedy povedala, mne sa to určite nestane, nikdy, dostala si sa do chvíle kedy to prišlo a stalo sa. Počula si rôzne príbehy a prípady zápletiek a milostných vzťahov, ktorým si doposiaľ nerozumela, pokiaľ si sa nedostala do rovnakej situácie.

Časom sa menia postoje, ľudia, my ženy sa meníme a aj muži. Meníme sa každým novým dňom, každým rozhodnutím. Naše rozhodnutia robia z nás osobnosti. Pomocou nich si vyberáme život, vyberáme si možnosti. Máme možnosť rozhodnúť sa v oblasti práce, ktorú budeš vykonávať, o tom, čo budeš študovať a aj výber mužov a vzťahov nie je náhoda. Vieme dobre, ktorý muž za to stojí.

View this post on Instagram

🤗🤗

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Aj keď si povieš, že nikdy by som s takým chlapom nechodila alebo neriešila niečo s tým, s ktorým je práve moja kamoška. No zrazu príde zlom, kedy to ženu zláka. Zláka ťa akési to zakázané, čo si doposiaľ videla čierno-bielo. Zrazu sa vidíš v inom svete. Spočiatku ti to prišlo zvláštne, akoby si to nebola ani ty. No po čase prídeš na to, že ťa to akosi láka. Vyhľadávaš to a bažíš po tom stále viac a viac.

My ženy sa môžeme rozdeliť do niekoľkých skupín. Staršie ženy, ktoré prešli na zajačikov a mladšie ženy, ktorých priťahujú starší muži. Jedno však máme spoločné. Potrebujeme pri sebe chlapa, pri ktorom sa cítime dobre a ktorý nám rozumie. Pri tom všetkom chceme od nich jediné pozornosť a vernosť.

Ocitáš sa vo chvíľach kedy ideš proti všetkým. Tvoje priateľky, rodina, či najlepšia kamoška ti zakazujú a radia, aby si s tým skončila, pretože má to niekoľko mínusov a k ničomu to nevedie. Teba to nezaujíma. Samozrejme vypočuješ si to a vážiš si ich, no keď ho vidíš a si s ním, tie chvíle nechceš stratiť. Nechceš stratiť jeho pohľad. Nechceš stratiť vaše prebdené noci, jazdy a všetko čo by si nemala, ale robíš to.

View this post on Instagram

Sunday’s with you @adelegrisoni @sondrenylende

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Robíš to až do chvíle, kým zvládaš. Pretože si vytrvalá a láka ťa on. To všetko zakázané, to všetko čo by podľa rôznych poučiek a prednášok nespĺňa život dvoch ľudí. Ty si ideš napriek tomu svoje. Je to ako snívanie v realite. Časom to upadne do momentu, kedy sa nikomu nezdôveruješ, nechávaš si to pre seba a svojim priateľkám tvrdíš že si to ukončila. Pritom čakáš na moment, kedy sa to rozbehne a verejne prekonáte všetko alebo na moment, kedy to skrachuje na bod mrazu, ktorý už nebudete môcť zachrániť a pôjdete si každý svojou vlastnou cestou. Príde ti to ako nekonečná cesta. Zároveň je to akýmsi dobrodružstvom, niečím čo ťa v živote učí a posilňuje. Vieš že napriek tomu všetkému si si už niečím prešla. Nech to dopadne akokoľvek vychutnaj si to, len to dlho nenaťahuj, lebo mesiace a roky idú rýchlo.

Zakázané ovocie chutí najlepšie, niekedy je lepšie riskovať a okúsiť ho, inokedy vzdať sa.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.