Chceš vedieť, čo ti prinesie nasledujúci týždeň? Začiatočné dni septembra budú venované láske. Tvoje znamenie sa buď zaľúbi, upevní si vzťah alebo sa s niekým rozíde. Čítaj ďalej a dozvieš sa všetky informácie.

Baran

Pre človeka v znamení Barana bude tento týždeň ťažký. Spozná odvrátenú stranu lásky a s jeho vzťahom to môže zamávať. Mal by sa mať na pozore.

Býk

Tento človek si svoj vzťah upevní. Naučí sa viac počúvať partnera, bude s ním tráviť viac času a zblížia sa spolu. Bude to pre neho týždeň plný spoznávania.

View this post on Instagram

During all my childhood I was super afraid of motorbikes 🏍️ Any type of motorbikes… If it was a vehicle with two wheels I would be scared of riding it. Once I started to travel with Miguel that had to change cause sometimes it’s the most convenient way of moving around… And things really changed for me. Suddenly I started to love scooters! 🛵 I love their aesthetic and I love even more that they don’t go that fast 💨😅 We are really considering buying one Vespa, which color would you choose? 📸 by @marta__sierra ✄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄┄ #travelpassion #justtravel #travellingram #travelcommunity #travelcouple #travelandlife #welivetoexplore #italytrip #amalfi #amalficoast

A post shared by RAQUEL & MIGUEL (@explorerssaurus_) on

Blíženci

Blíženci sa majú na čo tešiť. Nový týždeň im prinesie prekvapenie v podobe nového človeka. Ten, kto je narodený v znamení Blížencov, sa nečakane zaľúbi. Bude to tá pravá láska?

Rak

Človek v znamení Raka by mal porozmýšľať zase nad tým, či on je v tom správnom vzťahu. Prežíva obdobie plné váhania, preto je u neho rozchod možný.

Lev

Tento človek sa so svojim partnerom na ničom nezhodne. Otázne je, či sa to budú snažiť napraviť alebo si vyberú inú cestu. Nezhody vo vzťahu bývajú, no toto bude ťažká skúška.

Panna

Pre človeka, ktorý sa narodil v znamení Panny, bude tento týždeň plný lásky. Pochopí prečo ho jeho partner miluje a bude za to šťastný. Svoj vzťah sa bude snažiť zlepšiť a urobiť ho kvalitnejší.

Váhy

Aj napriek tomu, že začiatok týždňa pre Váhy nedopadne dobre, ku koncu sa všetko zlé na dobré obráti. Znamenie Váhy bude doslova váhať, no poslúchne srdce. Vo vzťahu zažije pozitívnu zmenu.

Škorpión

Škorpión bude pred veľkým rozhodnutím. Bude pochybovať, či je vo vzťahu s tým pravým partnerom – to bude viesť k tomu, že nebude vedieť, či mu má nechať voľnosť alebo sa k nemu ešte viac pripútať. Padla mu do oka nová známosť a nevie ju pustiť z hlavy.

Strelec

Strelec sa tento týždeň poteší, pretože mu ľudia budú venovať svoju pozornosť a lásku. On nebude zaháľať a urobí to isté. Prvé septembrové dni si tak bude upevňovať vzťahy.

Kozorožec

Napriek tomu, že Kozorožec bol v auguste smutný, september bude vydarený. S partnerom sa stále hádali, no všetko prestane. Udobria sa a znovu vo vzťahu pocítia iskru vášne.

Vodnár

Tento človek zažije bolestivý týždeň. Milovaná osoba ho zradí vtedy, keď to bude najmenej čakať. Nebude sa vedieť cez to preniesť. Odlúčenie bude vnímať ako jediné riešenie.

Ryby

Rybám svitá na lepšie časy. Po pár neúspešných vzťahoch si tento človek konečne nájde niekoho, s kým si bude rozumieť. Zaľúbi sa až po uši, no musí si dať pozor na ružové okuliare.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.