pár

Každý sme nejaký, a to platí ako pre nás ženy, tak i pre chlapov. Astrológia však poníma mužské znamenia zverokruhu, ktoré sú spomedzi všetkých najžiarlivejšie. Nájdeš v skupine týchto piatich aj svoju drahú polovičku?

Najžiarlivejší muži podľa znamenia zverokruhu

Baran

Chlap tohto znamenia je síce pripravený byť trpezlivý, no nie na dlho. Žiarlivosť je uňho neoddeliteľnou súčasťou lásky. Aj keď niečo tuší, nedá to na sebe vidieť. Baranova partnerka musí byť krásna, čo je dôvodom toho, že sa obáva, že ju stratí.

V istých situáciách títo muži dávajú prednosť pocitu vlastníctva pred akoukoľvek jasnou komunikáciou o vzťahu. Jeho partnerka môže predísť nepríjemným následkom tým, že mu nedáva priestor na pochybnosti o ich vzťahu. Baran chce, aby bola len jeho.

žiarlivosť
zdroj: Unsplash/Ayo Ogunseinde

Rak

Rak má najčastejšie strach z toho, že sa mu jeho vzťah rozbije na márne kúsky, čo zároveň zvyšuje aj jeho neistotu. Tento chlap vníma akékoľvek podozrivé správanie svojej partnerky ako predzvesť rozchodu. Je intenzívne milujúcim človekom vo vzťahu, čo je ďalší dôvod na paniku, aby svoju polovičku nestratil.

Jeho strach spôsobuje hádky aj kvôli žiarlivosti, kde sa pridávajú obvinenia a partnerka strávi veľa času vysvetľovaním. Ak je jeho žena spoločenská či atraktívna, je povinná rozptýliť jeho strach z rozchodu a neustále budovať a posilňovať ich dôveru.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy