Leto sa nám pomaly, ale nezadržateľne blíži ku koncu a pred sebou máme možno posledné teplé letné dni. Keďže sa počasie s nami poriadne zahráva, mala by si tieto dni poriadne využiť a ak si to doteraz nestihla, mala by si so svojím frajerom absolvovať tieto príjemné romantické aktivity.

Piknik v prírode

Priprav nejaké chutné občerstvenie, zabaľ deku a choďte niekam do prírody, kde si môžete vychutnať romantický piknik. Ak máte radi spoločenské hry, pokojne zabaľ aj tie a užite si deň bez mobilov, venujte sa len sami sebe.

Pozorovanie hviezd

Toto môžeš spojiť aj s predošlou aktivitou. Ak sa na piknik vyberiete len podvečer, nezabudni pre istotu pribaliť teplejšie oblečenie a fľašu vína, aby ste sa trochu zahriali. Pozorovanie padajúcich hviezd je veľmi obľúbenou činnosťou všetkých žien. Aj keď sa hovorí, že želania sa prezrádzať nemajú, pretože sa nesplnia, môžete urobiť výnimku a podeliť sa o svoje tajomstvá.

Kúpanie v jazere

Urobte si jeden zábavný deň, kedy sa poriadne vybláznite v jazere. Zoberte si so sebou aj loptu alebo bedminton a zahrajte si spolu. Ak nemáte v blízkosti jazero, prípadne viac uprednostňujete bazény, môžete si užiť aj na kúpalisku.

Výlet autom

Ale taký bez jasného cieľa. Len nasadnite do auta a choďte. Zastavte tam, kde sa vám to zapáči, na miestach, kde ste doteraz možno neboli. Objavujte spolu nové lokality a užívajte si jeden druhého.

Letné kino

Ak v tvojom meste funguje letné kino, určite by ste ho aspoň raz s frajerom mali navštíviť. Je to úplne iná atmosféra než v tom klasickom. Nezabudni pre istotu na deku alebo teplejšie oblečenie, prípadne sa budeš musieť k tomu svojmu poriadne pritúliť, aby ťa zahrial.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.