instagram.com/ler_chek

Vo vzťahu zažiješ rôzne druhy sklamania. Niektoré ťa spravia smutnou, iné nahnevanou, ale sú tu aj také, ktoré ťa prinútia usmiať sa. Tentokrát sa nebudeme na našich chlapov sťažovať, iba chceme poukázať na zopár vecí, ktoré zrejme pozná každá z nás.

Momenty, pri ktorých sa chytáme za hlavu, no aj napriek tomu ich stále milujeme. Daj nám vedieť, či tieto milé „sklamania“ poznáš aj ty!

Opäť to netrafil

Použitá lyžica na linke, nie v umývadle. Ponožky vedľa koša na bielizeň, nie v ňom. Obraz zavesený meter od miesta, ktoré si poznačila. Nuž, niektoré veci im akosi nikdy nejdú trafiť tak, ako a kam by mali.

Môžeš mu to opakovať tisíckrát, no toto nie je niečo, čo by si zapamätal. Priznaj sa, ako veľmi si povzdychneš, keď si uvedomíš, že to bude robiť už navždy?

Jeho fotka vs. tvoja fotka

Stavíme sa, že sa ti v hlave po prečítaní nadpisu ihneď premietlo niekoľko fotografií a hádok, ktoré súviseli s tým, že on akosi nevie spraviť fotku, akú si želáš. Ty máš zopár nepodarkov, zatiaľ čo jeho si nafotila ako profesionálneho modela. Škoda, že on si to na ten Instagram ani neplánuje dať.

Večer vo dvojici

Dohodnete sa, že si piatkový večer užijete iba vy dvaja. Očakávaš, že v obývačke stlmí svetlá, zapáli aspoň jednu sviečku kvôli atmosfére a naleje vám dobré vínko k Netlixu.

Realita je však taká, že on leží na gauči, hrá sa na telefóne a kým si sama to víno nenaleješ a nepustíš film, tak si ani nevšimne, že tam si. Nuž, romantické filmy nám pekne vygumovali mozog, čo?

Vyhral hádku?

Čo si budeme klamať, my chceme byť vždy tie, ktoré majú pri hádke posledné (a samozrejme, pravdivé) slovo. Vyťahujeme najlepšie argumenty a nevzdávame sa, až kým nám nedôjde, že tentokrát nemáme pravdu a on áno. Uf, to je sklamanie, že sa ti nebude musieť ospravedlniť, však? Ešteže nás tí chlapi milujú. A my ich tiež.

Keď si myslíš, že už dospel …

… a zrazu ti opäť dokáže, že z mužov to dieťa nikdy nevytrieskaš. Možno sa v práci tvári ako boss a pred inými má rešpekt, no keď príde domov, hrá sa na počítači ako malý chlapec.

V jednu chvíľu ho obdivuješ za to, aký je zodpovedný a v tú druhú len krútiš hlavou nad tým, že s ním už hodinu stojíš pred cudzím autom na parkovisku, lebo chce počuť, aký má motor.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating