Nie každý má túto schopnosť, ale keď sa nájde taká osoba, vieš jej rýchlo podľahnúť. A vlastne ani nevieš presne prečo, ale je to tam. Bažíš po pozornosti nehovoriac o tom, ako čakáš, kedy ti bude patriť. Áno, dnes ti prinášame zoznam znamení zverokruhu, ktoré v tebe dokážu vyvolať tak silné pocity, že bez váhania budeš premýšľať o vzťahu s nimi. Toto sú oni!

Býk

Býk miluje lásku, dotyky, romantiku a s ním zažiješ kopec vzrušenia. Tak, ako vie byť sladký, vzťah s ním je stabilný a dlhodobý. Býk však musí cítiť vibrácie a ak je o svojich citoch presvedčený, už sa svojej lásky nevzdá. I keď sa tvrdohlavosť a prehnaná cieľavedomosť môže vzdať ako negatívna vlastnosť, vďaka tomu vzťah s ním má to kúzlo, lebo vie čo chce.

Kozorožec

Charizmatický Kozorožec vie počariť ako nič. Ba čo lepšie, aj po ekonomickej stránke by si sa s ním nemala vôbec zle. O svoju partnerku sa snaží starať po každej stránke. Praje si, aby bola milovaná a tak sa aj cítila, no aby cítila aj istotu v tomto náročnom živote. Okrem toho majú tieto rohaté znamenia zrelé a praktické zmýšľanie, vďaka ktorému vedia, že nikto nie je dokonalý a prijímajú tak ľudí takých, akí sú bez toho, aby sa ich pokúšali meniť.

Rak

Najlepším partnerom sa stáva Rak, ktorý si mimoriadne rozumie so svojím vyvoleným, je výborným otcom. Nikdy nekoná unáhlene, všetko si dôkladne premyslí a až potom povie svoj názor. V žiadnom prípade nechce meniť ani svojho partnera a berie ho takého aký je. To je niečo, čo sa ťažko hľadá.

V konečnom dôsledku, nech si vyberieš akéhokoľvek partnera narodeného v akomkoľvek znamení zverokruhu, pamätaj, o vzťah sa musia starať dvaja. Tak, ako to je zábavná platba, je to i zodpovedná cesta. Láska je vzácny dar, preto s ním netreba hazardovať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.