Nákupné maniačky
Instagram/k.a.t.k.a.k.a/tvjoj

Obľúbená nákupná šou – Nákupné maniačky sa na naše obrazovky vrátila v úplne novom šate. Na obrazovkách sme však sledovali už viacero hádok a nepekných intríg. Jedna zo súťažiach však teraz na Instagrame všetko odhalila. Núti produkcia súťažiace do hádok?

Hneď prvý týždeň sme však okrem nákupov sledovali aj nepekný konflikt, kedy si do vlasov skončili Moňa a Katka, ktoré sa doslova nedokázali celý týždeň vystáť. Neskôr sa tu dokonca objavil kontroverzný influencer Slaytiina, ktorý takisto spôsobil poriadnu drámu. Rovnaký týždeň diváci zhejotvali aj študentku Rachel, ktorá dala všetkým súperkám nula bodov.

Postupom času sme však sledovali pokojnejšie časti a ženám tu išlo naozaj hlavne o nákupnú mániu. Posledný odvysielaný týždeň sa v Bratislave stretli hneď tri influencerky. Sily si prišli zmerať Dominika zo Survivor, nechtová dizajnérka a podnikateľka Ivetka a Natálka zo Svadby na prvý pohlaď.

Sú hádky v šou Nákupné maniačky dôvodom scenáru?

Práve víťazka Ivetka už na začiatku avizovala, že ani medzi nimi nedošlo k žiadnym konfliktom a celý týždeň si išli skôr užiť. Ivet sa však teraz na Instagrame vyjadrila aj k intrigám a hádkam z predchádzajúcich týždňov.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝙸𝚟𝚎𝚝a Melicharova (@ywetten)

Opak je pravdou. Štáb bol rád, že sa nehádame a venujeme sa móde, o čom táto relácia je. Ako sa chovajú ženy v relácií je len a len o ich osobnosti. Nikto nikoho do ničoho netlačil a ani nenavádzal,“ napísala. Ako sama dodala, keď niekto nie je normálny, nemusí mu nikto nič kázať a v šou proste ukáže svoju pravú tvár.

Ženy to v šou nemajú až také jednoduché

Iveta priznala aj to, že natáčanie trvá od rána okolo siedmej až do večera do siedmej až ôsmej, teda celý deň. A aj keď sa to diváčkam zdá ako jednoduchá úloha, ženy to majú v šou naozaj poriadne ťažké.

„Čítala som veľa komentárov takých, že prečo sme si neobliekli niečo zaujímavejšie, nejaký dlhý kabát – denimový a podobne. Aj ja mám doma denimový kabát a zaujímavejšie denimové veci. Takže viem, čo myslíte, ale v týchto obchodoch nie je všetko a nie sú tam všetky obchody. Takže nie je to také jednoduché,“ priznala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @nakupne_maniacky_new

Zdroj: Instagram/ywetten

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News