instagram/tvmarkizaofficial

Odborníci na lásku v šou Svadba na prvý pohľad spojili na základe DNA a rôznych testov dvojicu, ktorú už určite poznáš, minimálne z nášho článku. 23- ročnú zubnú asistentku Natáliu a o 13 rokov staršieho dobrodruha a podnikateľa v jednej osobe, Františka. Ako im to bude klapať?

Už teraz poznáme prvé dojmy mladomanželov, ktoré prezradili pre televíziu Nova a TV Markíza.

Sympatický pár si už svoje „áno“ povedal a pri obrade obaja pochopili, že chémia medzi nimi zatiaľ funguje. Slová oddávajúceho “vie len, že by mal byť spojený s krásnou milujúcou ženou a troma deťmi” poriadne Natáliu prekvapili, pretože i ona túži priviesť na svet tri deti. Čo ju samozrejme dojalo a rozplakala sa.

Avšak, až v ďalších častiach uvidíme, či manželstvo bude medzi Natáliou a Františkom skutočne fungovať. Ako to zatiaľ vnímajú čerství manželia?

Natálka netají, že je pre ňu zatiaľ veľmi ťažké diskutovať, či spolu vydržia, nakoľko sa pozná so svojím manželom len veľmi krátko. Podobne reagoval aj František. Ak ťa však zaujíma, kto bude iniciátor prvého vážneho bozku, Natália naznačila, že to kľudne môže byť ona. S úsmevom na tvári taktiež prezradila, že okrem toho, môže byť aj tá, ktorá vyvolá prvú hádku. Pokiaľ chceš vedieť, čo všetko prezradili Natálka a František nezabudni kliknúť TU.

Manželia sa momentálne nachádzajú na medových týždňoch, kde sme svedkami už prvých nedorozumení manželov. Podľa Františka, jeho nová polovička sa nevie uvoľniť a užívať si to. Tá to zargumentovala, že s Františkom žiaľ nie je prepojená a vzájomne nezvládajú svoje povahy. Nechajme sa však prekvapiť. Medové týždne páru nájdeš na voyo.sk.

Zdroj: voyo.sk, videoarchiv.markiza.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News