Takto láska rozhodne nevyzerá. Tieto vety ti povie muž len vtedy, keď ťa už nemiluje. Dávaj si pozor, pretože aj vďaka nim zistíš, že láska medzi vami vyprchala a obaja by ste sa mali pohnúť ďalej.

„Nezaujíma ma to.“

Nezáujem muž prejaví vtedy, keď sa nudí. Ak používa túto vetu často, môžeš si byť istá, že si ho prestala zaujímať a nechce s tebou tráviť čas. Samozrejme, môže to povedať aj vtedy, keď budete riešiť niečo z oblasti, ktorá pre neho nie je atraktívna. No ak vetu „Nezaujíma ma to,“ hovorí tebe a pritom sa hrá na mobile, pozerá televíziu alebo si s niekým píše, mala by si porozmýšľať, čo bude ďalej.

„Nechce sa mi…“

Keď ťa muž miluje a má ťa rád, vie sa zaprieť a robiť veci, ktoré by za normálnych okolností nikdy nerobil. Ak ti príliš často hovorí, že sa mu niečo nechce, alebo že s tebou nikam nepôjde, prestal ťa mať rád. Pravá láska sa prejavuje hlavne skutkami, ktoré v tomto momente (z jeho strany) prestali.

„Je mi to jedno, vybav to ty.“

Muž by mal mať svoj vlastný názor a mal by vedieť diskutovať o veciach, ktoré sa vás dvoch týkajú. Ak mu je všetko jedno, vybavovanie vecí necháva na tebe, nezaujíma sa ani o vzťah, tak ti nepriamo hovorí, že ťa už nemiluje. Keď muž miluje, vie byť aktívny, na veciach a povinnostiach mu záleží a vie si povedať vlastný názor – je vtedy úprimný a neklame.

„Nepamätám si…“

Tu je tiež dôležité vedieť, čo si nepamätá. Ak sú to maličkosti, na ktorých nezáleží, do istej miery je to v poriadku. No ak si nepamätá niečo o tebe, ak na teba stále zabúda, ak si nevie spomenúť na vaše výročie, nevie, kedy majú tvoji rodičia/súrodenci narodeniny, môžeš si byť istá, že mu na tebe prestalo záležať. Keď je do teba muž skutočne zamilovaný, (skoro) všetko si pamätá, pretože na teba často myslí.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.