unsplash.com

Ženy klamú mužom rovnako tak, ako vedia aj muži ženám. Sú to malé lži, ktoré nikomu neublížia a nespôsobia žiadne škody. Jednoducho sú chvíle, kedy malé klamstvo pomôže nášmu sebavedomiu. Toto je 9 vecí, pri ktorých ženy klamú najčastejšie. 

Vek

Áno, je to tak. My ženy si zvyčajne uberáme z veku, aby sme pôsobili mladšie. No funguje to aj naopak, práve v prípade, ak si žena robí zálusk na chlapíka, ktorý sa jej zdá byť starší. Ženy zvyčajne začnú klamať o veku, ak už majú viac ako 24 rokov.

Sociálne siete

Každý na Instagrame vie, ako sa dvaja ľudia ľúbia. Aj keď môžu mať skvelý vzťah, je dokázané, že ženy to občas s ukážkou lásky na sociálnych sieťach preháňajú. Dokonalé prejavy láska a heštegy, ktoré nie sú až tak pravdivé.

Nič mi nie je

K tomuto treba nejaký komentár? Nič mi nie je, je zrejme najčastejšia lož, aká zo ženských úst vychádza páve vtedy, keď má toho na srdci veľa.

Koľko stoja nákupy

V dlhodobom vzťahu prichádza aj na klamstvá takéhoto druhu. Keď nás už partner pozná tak dobre, že mu občas musíme zaklamať o výdavkoch na oblečenie či kozmetiku. Veď kto by chcel počúvať reči typu „To ti vôbec nebolo treba...“

zdroj: unsplash.com

Na iného nemyslím

Premýšľať aj o inej osobe je takmer nemožné. Je jedno, v akej súvislosti sa to stane, no stane sa. Ženským impulzom je aj tak tvrdenie, že nikdy na iného ani len nepomyslela.

Ex pre mňa nič neznamená

V snahe vyhnúť sa hádke alebo žiarlivosti všetko o bývalých chlapoch zatĺkame. Aj to, že občas na nich pomyslíme, či už v dobrom alebo zlom.

Flirtovanie s inými

S pravdou von, aj ženy flirtujú a pred svojou polovičkou to nikdy nepriznajú. Pre každého znamená flirt niečo iné a preto je ťažké nachytať niekoho „pri čine“.

Nechcem žiaden darček

Jedna egoistická pasca. Narodeniny či iný sviatok je jedným z najkrajších dní v roku a v kúsku srdca túžime po malej pozornosti, aj keď zo slušnosti tvrdíme, že nič nechceme.

Maznanie sa

Všeobecne sa hovorí, že ženy milujú maznanie sa. Avšak ani to nie je vždy pravda. Samozrejme, užívame si prítomnosť a objatia svojej polovičky, no po chvíli je toho ľudského tepla akosi veľa.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating