instagram.com/zuzana_fialova_official

Nikto z nás to momentálne nemá ľahké a okrem zdrvujúcich správ v médiách sa musíme popasovať aj s dennodennou nudou. Našťastie nás kreatívne osobnosti, ako Zuzana Fialová, nenechávajú v štichu. Na svojom instagramovom profile sa zveruje svojim fanúšikom ohľadom jej života v karanténe a vždy o 19:30 číta pre svojich sledovateľov známu rozprávku Pippi dlhá pančucha.

“Ja čítam, deti počúvajú a Vy máte chvíľku pre seba. Tak je to dobre,” napísala herečka.

Je skvelé, keď si môžeme od tohto všetkého odpočinúť pri krásnej rozprávke. Ale niekedy predsa musíme vyjsť von a nakúpiť potrebné veci. Herečka to má rovnako a svoju prípravu rozhodne nepodcenila.

“Kto povedal, že toto nie je se*y? Chrániť ľudí pred vlastnou možnou nákazou o ktorej ešte ani nevieme je se*y, dobré a múdre. Idem nakúpiť mojej mame. Keď ma stretnete, tak ja Vám neublížim. Ja nie,” vyjadrila sa Fialová.

Vďaka svojej čitateľskej aktivite sa snaží čo najväčšiemu množstvu ľudí spríjemniť tieto nekonečné dni. Rovnako prizvukuje, ako veľmi je dôležitá ochrana a sledovatelia s ňou plne súhlasia.

“Na svete je dobre, lebo na ňom žijeme spolu. Takže hlavu hore. Disciplína je naša vakcína!” zdôraznila herečka.

Svojimi slovami dokáže potešiť a povzbudiť nejednu osobu.

“Posielate mi videá a obrázky Vašich detí. Je to čosi neskutočné. Píšete sem také pekné veci, že je jasné, že správňaci a správňačky existujú a tie malé denné hrdinstvá nám pomôžu ostať pri zdravom rozume až do návratu dobrých časov. Mám Vás rada,” vyjadrila svoje emócie.

Rovnako sa snaží upriamiť pozornosť na to, čo je skutočne dôležité. A najmä v tejto situácii by sme si to mali všetci uvedomiť.

“Máme šťastie. Máme deti, psíkov, rodiny. Máme knįžky a filmy. Máme teplo, jedlo a elektrinu. Máme lepšie podmienky vydržať, ako kedykoľvek v histórii v čase pandémie. A máme vôľu. A sme v spojení. Môžeme spolu zdieľať peknoty aj ťažšie chvíle. A máme Pippi,” vyjadrila sa herečka.

Okrem týchto plnohodnotných filozofických myšlienok improvizuje ako my ostatní. Smiech je presne to, čo dnes potrebujeme. Malá chvíľka kreatívneho humoru dokáže všetko zlepšiť, aspoň na chvíľu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife