Máš pocit, že v tvojom vzťahu to už neklape. Možno sa nudíš a túžiš po troche zábavy. Problémy v láske sa dajú riešiť rôznymi spôsobmi, no nevera k nim nepatrí. 

V prvom rade, je to to najzbabelejšie riešenie, aké vôbec môže existovať. Ak je problém medzi vami dvoma, neťahaj do toho niekoho tretieho. Vyriešiť si to musíte sami. Zo svojho partnera spravíš „paroháča“, zo seba nevernú partnerku, ktorej sa bude dať ťažko veriť, a ten tretí bude iba ten, ktorého si iba využila.

Či si to spravila z nudy, pomsty, alebo neplánovane, aj keď problémy vo vzťahu nemáš, pamätaj na jedno. Už nikdy to nevrátiš späť. Navždy budeš žiť s pocitom, že ty si bola tou, ktorá zradila. Ktorá klamala a zlomila srdce. Na ten pocit nikdy nezabudneš. Bude sa k tebe vracať a tvoje svedomie ti nedovolí spať.

Keď si uvedomíš, že ti na partnerovi záleží, a že ho miluješ, budeš mať len 2 možnosti – utajiť to alebo povedať pravdu. Ten prvý prípad funguje len málokedy. A aj keby sa ti to podarilo, tvoje tajomstvo ťa bude zožierať. Budeš sa dívať do očí niekoho, koho máš rada a v tvojej hlave ti budú behať myšlienky na to, ako veľmi si ho zradila. Nechceš ho vidieť sklamaného, no aby ti odpustil, budeš sa musieť priznať. Inak sa ti nikdy neuľaví.

Pravda je v tejto situácii nevyhnutná. Bude len na ňom, či ti odpustí alebo nie. Ak sa obaja milujete a myslíte to vážne, dokážete na dôvere popracovať. To však nebude jednoduché.

Desia ťa tieto možnosti? Nevieš si predstaviť, že by si mu ublížila? Chceš vyriešiť vaše problémy rozumne? Potom si uvedom, že nevera nie je tá cesta.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.