Instagram/ver_fab/tvmarkizaofficial

Sympatická fitness trénerka, Veronika Fabiánová, sa tento rok objavila na obrazovkách televízie Markíza, v show Svadba na prvý pohľad. Nádejné manželstvo sa však nedočkalo šťastného konca, aj keď jej barber Adam, chcel dať šancu. Pre portál wanda.sk teraz prezradila, v akom vzťahu momentálne sú. A to nie je všetko.

29-ročná Veronika a 25-ročný Adam vyzerali, že im to spolu pristane, no boli jediným z párov, u ktorého bolo už od dovolenky jasné, že im spoločný život klapať nebude. Po viacerých hádkach a nedorozumeniach sa Veronika rozhodla, že spoločnú budúcnosť u nich nevidí, aj napriek tomu, že Adam veril v opačný koniec. Po show sa ich cesty rozišli.

S Adamom si občas napíšeme, nezanevrela som na neho, všetko sme si vysvetlili a ak z nejakej príčiny dôjde k stretnutiu, brániť sa nebudem, no nevyhľadávam ho,“ priznala.

Hovorí, že ani s odstupom času názor na neho nezmenila, no nič neľutuje, pretože všetko je tak, ako má byť. Aj keď jej manželstvo nevyšlo, svoju slobodu si momentálne užíva.

Akého muža by ale chcela? „Musí mať hlavne mozog! Možno je to divné, ale veľmi ma na mužovi priťahuje inteligencia, keď je vzdelaný, sčítaný, scestovaný a môžem sa s ním hodiny rozprávať o čomkoľvek. Tiež ma musí vedieť rozosmiať. Humor je pre mňa vo vzťahu dôležitý, rada sa smejem. A ako každá žena potrebujem aj pozornosť, ale to si myslím, že u muža príde vekom a skúsenosťami, možno aj tým, ako bol vychovaný a v akej rodine vyrastal.“

Okrem účasti v show sa však vyjadrila aj k osobnejším záležitostiam. Veronika na svojich sociálnych sieťach načrtáva problematiku psychických problémov, ktorými si sama v minulosti prešla. Priznala sa, že ju pred dvoma rokmi trápila depresia po tom, čo jej zomrel otec, ktorý si na život siahol sám.

Nechcela som to pochopiť, ani mu odpustiť. Všetko sa mi stále vracalo a premietalo pred očami, ráno som mala problém vstať z postele, aj napriek tomu, že som spávala 10 hodín. Bola som neustále unavená a moja práca a činnosti, ktoré mi dovtedy robili radosť, mi už viac nedávali zmysel. A tak som sa rozhodla vyhľadať odbornú pomoc psychiatra, pretože konzultácie so psychológom mi nepomáhali,“ hovorí úprimne.

Predpísané lieky jej však nezabrali, a tak sa rozhodla bojovať o svoj šťastný život sama. Odcestovala k moru, začala sa venovať joge a čítať náučnú literatúru. Podľa nej je dôležité myslieť na seba a robiť veci, ktoré človeka bavia a napĺňajú. A to odkazuje aj ostatným ľuďom v podobnej situácii.

Zdroj: wanda.pluska.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News