Markizácky experiment s názvom Svadba na prvý pohľad sa skončil. Vo všerajšom finále si diváci mohli pozrieť, či veda naozaj dokáže nájsť dvoch úplne cudzích ľudí, ktorí k sebe zahoria láskou. Po mesiaci, kedy spolu 4 páry žili, muselo prísť rozhodnutie, či spolu chcú alebo nechcú ostať.

Vierka a Michal to vzdali už pred finále a povedali si zbohom, keďže im to spoločne vôbec nefungovalo. Pred tím odborníkov sa tak posadili iba 3 páry, ktoré boli vyzvané k tomu, aby si povedali, čo k sebe cítia a či vo vzťahu túžia pokračovať alebo nie. Jeden z párov, u ktorého bolo zrejme vopred jasné, ako to s ním dopadne, ale poriadne šokoval.

Išlo o dvojicu Michal a Diana. Zo strany ženícha to totiž vyzeralo, že do Diany nie je zaľúbený tak, ako ona a svoje city k nej veľmi neprejavoval. „Zažili sme pekné chvíle, na ktoré budem navždy spomínať. Ale vzťah nie je o zážitkoch, vzťah je o porozumení. A v tomto nám to úplne viazlo.” Po chvíli napätia však priznal, že vo vzťahu pokračovať chce.

Menší šok to bol pri páre Adam a Veronika. Týmto dvom to po celý čas neklapalo, no Adam šancu vzťahu nakoniec chcel dať. „Určite som ti nechcel nijakým spôsobom ublížiť. Veľmi som premýšľal posledné dva dni a chcel by som dať nášmu vzťahu šancu a skúsiť to po tomto experimente ešte znova,” vyjadril sa. Veronika však bola už vopred rozhodnutá ich vzťah ukončiť a tak si dali zbohom.

Milan a Tereza neboli zrejme pre nikoho prekvapením. Dvojica bola do seba zamilovaná od prvej chvíle a všetko v ich vzťahu sa vyvýjalo rozprávkovo. O chvíľku napätie sa však postaral aj Milan, keď pri finálnom rozhodnutí povedal, že vzťah na diaľku pre nich nemôže fungovať. Na to však vytiahol z vrecka kľúč k jeho bytu, ktorý ponúkol Terezke. Tá nadšene súhlasila. Zdá sa, že títo dvaja budú mať pre svoje deti krásnu historku o vzniku ich lásky.

 

Zdroj: markiza.sk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.