Známa česká influencerka a víťazka kontroverznej reality šou Hotel Paradise neprestáva prekvapovať. Nela Slováková sa na svojom Instagrame bežne odhaľuje, preto by si možno ani nepovedala, že aj ona je veľmi zásadová a má svoje hranice. Toto je vec, ktorú by na seba nikdy nedala.

Kontroverzná Nela Slováková je známa tým, že na svojich sociálnych sieťach sa niekedy až priveľmi odhaľuje. Párkrát sa tam ukázala celkom nahá, pričom si intímne partie schovávala iba rukami.

Nela Slováková
zdroj: Instagram/nelaslovakova

Okrem toho ju poznáme aj kvôli tomu, že je veľmi výrečná a servítku si pred ústa veľakrát nedala. A to ani pri menšej kauze influenceriek s Lulou Almaksus. Teraz ale na svojom Instagrame odhalila, že aj ona má svoje hranice a že existuje vec, ktorú by si na seba nikdy nedala. Verila by si tomu?

Aj Nela Slováková má svoje hranice

Víťazka jedinej série reality šou Hotel Paradise, influencerka a podnikateľka. Úspešná Češka Nela Slováková, ktorá randí so slovenským hokejistom Lukášom Kozákom, na svojom Instagrame bežne zverejňuje svoje súkromie, pracovný život či influencerské spolupráce. 

Nela Slováková a Lukáš Kozák
zdroj: Instagram/nelaslovakova

Na svojom profile je veľmi úprimná, čo sa prejavilo aj prednedávnom, keď brutálne naložila tehotnej Agáte Hanychovej. Aj teraz prezradila niečo, čím možno otvorila oči viacerým mladým dámam.

Niekto si možno myslí, že videá točí s prefiltrovanou a vyretušovanou tvárou. Nie je to tak úplne pravda, pretože používa iba jemný filter a taký, kde by vyzerala príliš umelo, by si na seba nikdy nedala. A dôvodom je to, že podľa jej slov by tak nikdy nechcela vyzerať.

Nela Slováková
zdroj: Instagram/nelaslovakova

Veľa filtrov nepoužíva

„Povedala by som, že som jedna z mála báb na Instagrame, ktoré nepoužívajú, alebo respektíve používajú filtre, ale nie na zmenenie ksichtu, ako každá druhá influencerka. To mi príde úplne stupídne, pretože keď ich stretnem, nestačím a diviť, ako vyzerajú. A hanba by ma fackovala, keby som musela používať filtre, ktoré totálne zmenia ksicht,“ začala Nela Slováková v jednom zo svojich príbehov na Instagrame.

Do directu jej totiž chodia správy od fanúšikov, ktorí ju obviňujú z toho, že používa príliš veľa filtrov, čo vraj vôbec nie je pravda. Celé vyjadrenie známej blondínky nájdeš po kliknutí SEM.

Nela Slováková
zdroj: Instagram/nelaslovakova

„Zaujímalo by ma, koľko báb by dalo ráno storie bez toho, aby si niektorými filtrami totálne zmenili tvár. Tak tento filter používam preto, že keď som biela ako stena, tak tak minimálne nevyzerám a absolútne mi nezmení tvár, iba som máličko opálenejšia,“ priznala úprimná Nela Slováková.

A čo na to povieš ty? Máš rovnaký názor ako niektorí sledovatelia známej influencerky alebo dáš za pravdu Nele?

Zdroj: Instagram/nelaslovakova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News