instagram.com/nelaslovakova

Ešte sa nepoučila? Česká influencerka Nela Slováková je na smiech čoraz väčšiemu počtu ľudí. Kritika sa na ňu valí z každej strany, no ona si z nej nič nerobí a provokuje ešte viac. Aby toho nebolo málo, portál Expres.cz avizoval, že jej nohavice z údajne pravej látky značky Louis Vuitton už prešetrujú. 

Slováková nedávno zverejnila príspevok, na ktorých mala oblečené nohavice, ktoré si údajne dala ušiť z originálnej látky Louiss Vuitton. Komentáre pri príspevku mazala jedna radosť a napokon radšej celú fotku vymazala. V našom predošlom článku si však môžeš pozrieť screenshot spolu s komentármi ľudí, ktorí neveria, že by išlo o pravú látku.

A vyzerá to tak, že celý problém rieši už aj samotná značka. PR manažérka značky Louis Vuitton pre Česko uviedla pre portál Expres.cz, že o tomto príspevku vedia a celú záležitosť posunuli na centrálu v Paríži. Značka Louis Vuitton však takéto látky nevyrába. Nela sa preto nemôže čudovať, ak by na ňu centrála podala žalobu za falošnú reklamu.

A aby toho nebolo málo, Slováková provokuje aj po návrate z dovolenky do Čiech. Keďže si užívala exotiku v Mexiku, po návrate musí stráviť niekoľko dní v domácej karanténe. Ona si však veselo objednáva jedlo cez internet a preberá ho bez toho, aby použila rúško. Ešte sa pri tom predvádza v plavkách a klobúku. A taktiež prijíma návštevy.

Ľudia v komentároch sa, samozrejme, nezdržali kritiku a mladú blondínku by najradšej nahlásili na úrady. Podľa nich si myslí, že jej sa žiadne opatrenia netýkajú a môže si robiť, čo sa jej zachce. Nela si stále stojí za svojím a podľa nej robí všetko správne. Čo si o tom všetkom myslíš ty? Tiež máš pocit, že to miestami už preháňa?

Zdroj: expres.cz

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News