Slováková naložila Hanychovej
Instagram/nelaslovakova, Instagram/agatahanychova

Zdá sa, že v českom šoubiznise je to teraz celkom drsné! Známa influencerka a podnikateľka Nela Slováková naložila tehotnej kolegyni Agáte Hanychovej. V stories na svojom Instagrame zverejnila dlhé video v ktorom vysvetlila, čo ju k tomu vyprovokovalo. 

Partnerka známeho slovenského hokejistu Lukáša Kozáka, Nela Slováková, je na Slovensku a v Česku známa tým, že je neuveriteľne úprimná. Servítku si pred ústa nedáva, čoho sme už viackrát mohli byť aj svedkami. Už viackrát sa pustila do svojich kolegýň v šoubiznise. Tentokrát ale bola poriadne vytočená. 

Nela Slováková a Lukáš Kozák
zdroj: Instagram/nelaslovakova

Pohár trpezlivosti jej pretiekol

Fanúšikovia chceli, aby Nela reagovala na príbeh o Agáte, ktorý prezdieľala na svojom profile. V nasledujúcich videách sa energická víťazka reality šou Hotel Paradise rozohnila a tehotnej Agáte Hanychovej poslala jasný odkaz, v ktorom jej poriadne naložila. Vyprovokovať ju malo viacero faktorov, ktoré sa odohrali už niekoľko mesiacov dozadu.

Nela a Agáta
zdroj: Instagram/nelaslovakova, Instagram/agatahanychova

Nela Slováková si servítku pred ústa nedala

„V podstate proti nej nič nemám. Pre mňa je pani alebo slečna Agáta totálne odporný, nezaujímavý, falošný a arogantný človek. Bohužiaľ aj z osobnej skúsenosti, kde som mohla mať tú česť byť vedľa nej. V živote som nezažila arogantnejšieho a namyslenejšieho človeka, ako je ona, čo si myslí, že zožrala celý svet,“ začala zhurta Nela Slováková vo videu, ktoré nahrala do svojich stories.

O kauze medzi babami sa chcel informovať aj český portál extra.cz, no redaktorom vysvetlila, že sa nemá k čomu vyjadrovať. „Mňa ten človek nezaujíma. Je mi odporný a myslím, že sa jej smejú úplne všetci. Proste, tretie dieťa s troma chlapmi alebo s dvoma, už sa v tom nevyznám. Chlapov strieda ako ponožky, pri čísle 20 to český národ už prestal počítať,“ vysvetlila.

A prečo video, ktoré malo Agátu vyprovokovať Nela prezdieľala? „Aj keď sa o nej veľa vecí písalo a rozprávalo ohľadom striedania chlapov, tak som k tomu nikdy nič nepísala. Ale teraz mi to prišlo tak bizarné a smiešne, že som si to dovolila,“ vysvetlila.

„Behom minulého roku mi od vás prišlo X screenov a X živých vysielaní, kde ma špeciálne táto osoba ešte s pani Wolfovou ohovárajú, aká som ľahká deva. Aká som hnusná, zlá, falošná, počas covidu, ako sa mi smiali úplne verejne, ako som proste otrasná, najhoršia,“ odôvodnila celú kauzu influencerka.

Tak čo, povedala by si, že to takto vrie aj v českom šoubiznise? A myslíš, že Agáta teraz vráti úder?

Zdroj: Instagram/nelaslovakova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News