Photo by Just Name from Pexels & Photo by Michelle on Unsplash

Vymyslieť, čím potešiť ženu, býva naozaj náročné. Keď nevieš prísť na niečo kreatívne, zrejme siahneš po možnosti, ktorá je neškodnou a všeobecnou voľbou. Ak sa už máš uberať týmto smerom, prezradíme ti, o ktorých 3 veciach snívajú všetky ženy bez ohľadu na vek.

Narodeniny, výročie či blížiace sa Vianoce? S týmito tipmi potešíš každé ženské srdce.

Beauty deň

Neexistuje žena, ktorá by si nevychutnala deň iba pre seba. Pokoj, oddych, kozmetické procedúry… akákoľvek forma relaxu, po ktorej sa bude cítiť lepšie a krajšie, to je presne to, čo ocení. Zaobstaraj jej poukážku ku kaderníkovi, na kozmetickú procedúru či masáž.

Ak ťa nepustí finančný limit, nemusíš sa tejto myšlienky vzdať! Čo takto pripraviť jej beauty deň doma? Sprav jej balíček podľa preferencií, napríklad obľúbený čaj, soľ do kúpeľa, masku na tvár a postaraj sa, aby ju celý večer nikto nevyrušoval. Ver, že to ocení.

Kvalitný parfém

Pri kráse ešte ostaneme. Neexistuje žena, ktorá tajne nesníva o kvalitnom parféme, ktorý by ju vystihoval. Mať na poličke taký kúsok je dnes vďaka veľkému výberu veľmi ľahké. Že nevieš, ktorý vybrať? Pozrime sa na top dámske parfémy tejto sezóny zo stránky notino.sk.

Ak hľadáš niečo cenovo dostupné a univerzálne, stav na značku Calvin Klein. Naopak, ak chceš staviť na ikonický parfém, ktorý vydrží roky, potom je jasnou voľbou Chanel N°5 (o ňom sníva naozaj každá!). Parfém, ktorý je zlatou strednou cestou, a za ktorý hlasujeme aj my, je kvetinovo-ovocná vôňa od značky Hugo Boss, s názvom BOSS The Scent.

Maličkosti, na ktorých záleží

Hľadáš niečo, čím ju potešiť, no nakoniec skončíš pri veci, ktorá ostane nevyužitá a iba na ňu sadá prach. Namiesto toho, aby si vyhadzovala peniaze, skús sa zamyslieť nad tým, čo má skutočne rada. Spomeň si na maličkosti, akými sú obľúbená značka čokolády, telovej kozmetiky či meno spisovateľky, ktorej knihy zbožňuje.

To, že jej dáš niečo, čím jej dokážeš, že ju dobre poznáš, bude pre ňu znamenať viac ako luxusný dar, ktorý ju očarí iba na chvíľu. Dobre vieš, že sama tajne dúfaš, že ťa darček poteší naozaj, nie iba naoko.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty