Milovať ťa v snoch a v predstavách. Predstavovať si náš dokonalý a ničím nerušený svet. Zlatko, keby si len vedel, koľkým mužom som povedala ,,nie,, kvôli tebe. A to preto, že ťa milujem. Koľko plánov som zrušila len kvôli tebe, aby som mohla byť čo i len na chvíľu s tebou. Nič ti nevyčítam, chcela som to obetovať kvôli tebe. Spravila by som pre teba všetko. Možné a aj to nemožné.

Ja viem, že mnohé z vás si teraz povedia, že to má byť naopak. Že muž má byť ten, čo chce bojovať o ženu a dobíjať si ju každú chvíľu. Ale nemusí to tak byť vždy. Aj žena môže prvá dokázať svoju lásku mužovi. Cítim sa taká slabá a vyčerpaná. Ale ja to nevzdám. Môj boj o teba neskončil, pokým nevyhrám.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: unsplash.com

Láska som tu. Čakám len a len na teba. Pre niekoho to môže byť paranoidné, no pre mňa nie. Viem, že do môjho života už iného muža nevpustím tak blízko, ako som pustila teba. Žiadny iný muž sa ti nevyrovná. Si originálny a preto som sa do teba zaľúbila.

Milujem ťa pre tvoju nedokonalú dokonalosť. Vždy ma vieš rozosmiať a povzbudiť v tej pravej chvíli. Chcem len, aby si bol šťastný. Či už so mnou alebo s inou. Tvoje šťastie je pre mňa najpodstatnejšie.Bojím sa, že si moju lásku uvedomíš až keď bude neskoro. Keď tu nebudem. Keď budem odcestovaná niekde ďaleko od Slovenska. Ale obaja veľmi dobre vieme, ako by to dopadlo. Zavolal by si mi, že ti chýbam a ja by som kúpila prvú letenku naspäť za tebou. Neviem bez teba žiť. Zrejme som sa až priveľmi na teba naviazala, ale ignorácia ani odcestovanie moju lásku nezmaže.

Ľúbim ťa a vždy ťa ľúbiť budem. Nie som tu len pre tie pekné chvíle, som tu nech sa deje čokoľvek. Na mňa sa môžeš vždy obrátiť, môžeš mi veriť a ja ti sľubujem, že ťa nikdy nesklamem.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.