unsplash/brucemars

Tvoje šťastie a to aký budeš mať deň, závisí len a len na tebe. Každý z nás si je strojcom vlastného šťastia a to spočíva v nastavení seba samej hneď ráno. Nepoddaj sa zlým a negatívnym myšlienkam.

Ráno je základom každého úspešného dňa. Každé ráno môže byť krásne, stačí myslieť pozitívne a neprivolávať si zlé veci myšlienkami. Vyhni sa týmto vetám a uvidíš, že tvoj deň sa zlepší. Vstávaj s úsmevom a mysli na to, aký krásny ten deň bude aj napriek počasiu, povinnostiam, starostiam, alebo iným veciam.

1. Nechce sa mi vstávať.

Aj keď si dlho do noci pracovala, pozerala film alebo jednoducho nemohla späť, nikdy nezačínaj ráno vetou: “nechce sa mi”. Celý deň budeš myslieť len na to, kedy konečne sa vrátiš späť do postele a deň ti pretečie pomedzi prsty a vďaka únave toho veľa nestihneš.

2. To je škaredé počasie.

Nenechaj svoj organizmus, náladu a deň ovplyvniť počasím. Či prší, svieti slnko, sneží alebo je hmla, buď šťastná. Predsa taká banálna vec nemôže ovplyvňovať tvoj život. Ak je slnečno obleč si krásne šaty, ak prší zvoľ ležérny outfit a gumáky. Všetko má svoje čaro.

3. To zas bude deň.

Negatívne priania, splnené prianie. Privoláš si do svojho dňa zbytočne veľa negativity. Ak hneď tvoje myšlienky spejú k tomu, že tento deň bude zlý, tak aj bude. Preto takéto priania radšej nevyslovuj.

4. To nezvládnem, nemôžem alebo to sa mi dnes nechce robiť.

Zvládneš, dokážeš, môžeš a musíš urobiť všetko, na čo si tvoja hlava a ty spomeniete. Si krásna, múdra, úspešná a keď ti to nikto nepovedal, vravím ti to ja a povedz si to sama. Dokážeš naozaj všetko, len mysli na to. Neuzatváraj to hneď, že to nedokážeš, mysli na to ako to splníš a ako ti bude dobre, aký budeš mať zo seba pocit a pusti sa do toho.

5. Bože ako to vyzerám.

Nikdy, nikdy a nikdy nepodceňuj svoj vzhľad. Aj táto veta patrí k tým, ktoré ti vedia znepríjemniť celý deň. Zle urobená linka, nervy kvôli nepoddajným vlasom alebo nespokojnosť s outfitom. To všetko je len maličkosť, ktorá nemôže meniť tvoj deň a deň kedy ty môžeš dokázať všetko. To, že nevyzeráš podľa svojich najprísnejších predstáv neznamená, že nevyzeráš úžasne. Tak nezúr a vykroč do nového dňa s pozitívnou energiou.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife