Anjelská predpoveď – podľa anjelov bude tvoj týždeň od 31.8. do 6.9. 2020 vyzerať presne takto!

Týždeň, v ktorom prechádzame na september, patrí pod známeho anjela Uriela. Prichádza s tvorivým ohňom a mocou proroctva. Tento týždeň nám tiež pomôže napríklad pri problémoch s neodpustením, v sklamaniach, v nájdení lásky, ktorá je dostatočne silná, aby odolala negativite.

Čo sa týka zdravia, začiatok septembra so sebou prinesie starosti spojené s nástupom do školy/novej školy/mamičky budú vyprevádzať prváčikov, … a tak sa niet čo čudovať, že sa to odrazí na vašej hladine stresu. To sa môže prejaviť na bolestiach v oblasti krku.

Iste by vám preto prospelo zájsť za masérom a uvoľniť stuhnuté svaly na šiji či zacvičiť si alebo zabehať. Každopádne, doprajte si toľko uvoľnenia, koľko cítite, že potrebujete. Okrem problémov s krkom tiež môžete pocítiť problémy s hrdlom.

Ešte ste neboli na výlete či na dovolenke? Nuž, skúsiť to môžete tento týždeň – je ako stvorený pre výlety. Potrebujete sa pred príchodom jesene nabiť pozitívnou energiou, zážitkami, slnkom.

Príjemné pracovné naladenie z vás postupne tento týždeň vyprchá. V práci dôjde k určitým nezhodám, hádkam. Vy sa však snažte udržať si dobrú náladu a pokojnú myseľ. Nenechajte sa zatiahnuť do víru nevraživosti, faloše či podlosti. Ak vám aj niekto svojimi poznámkami ublíži, vysvetlite si to vzájomne, no tomu človeku to určite neoplácajte. V konečnom dôsledku totiž ublížite viac sebe.

Ak ste narazili na problémy v súvislosti s láskou, dostane sa vám tento týždeň opory od priateľov. Pomôžu vám s tým, čo vás trápi alebo bolí, s ich pomocou prekonáte sklamanie. Nebojte sa aj poplakať si. Pomoc vašich priateľov je tým najcennejším darom v časoch, keď sa človek trápi. Oceňte ich snahu, poďakujte sa im za blízkosť a oporu a rovnako sa učte vnímať aj ich potreby či starosti.

Niektorí sa vďaka priateľom zoznámia s novými ľuďmi a zažijú tak aj nové dobrodružstvá. Až sa s tými svojimi priateľmi stretnete, objímte ich len za to, že sú.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.