Najkrajší a zároveň najkratší mesiac v roku prichádza. Február si tento rok zamilujú perfekcionisti, pretože 28 dní vyšlo dokonale na 4 týždne od pondelka do nedele. Ak si zvedavá, čo si pre teba pripravilo tvoje znamenie, čítaj ďalej.

Baran

Tento mesiac budeš mať veľa energie. Dostaneš veľa príležitostí na to, aby si mohla rozvíjať svoje ambície a ciele. Február pre teba začne naozaj sľubne, no musíš v tom vydržať. Ak zaspíš na vavrínoch, marec bude  veľmi náročný a stresujúci.

Valentínsky deň prežiješ ako normálny deň. Budeš sa tešiť zo zamilovaných párov, no nebudeš s nimi zdieľať nadšenie a lásku.

Býk

Vo februári budeš prekypovať trpezlivosťou, až sa ľudia okolo teba budú čudovať, či si to naozaj ty. Na všetko budeš mať dostatok času a nič ťa nevyvedie z miery. Mala by si si však dávať pozor na to, aby si mala čistú cestu za svojimi snami. Môže sa stať, že sa skomplikuje a ty sa všetkého vzdáš.

Na Valentínsky deň sa tešíš už od začiatku roka. Myslíš si, že prejavovanie lásky je potrebné a dôležité.

Blíženci

Počas februára uvidíš, čo všetko dokážeš. Niekedy si v živote veľmi neistá, bojíš sa a tak len čakáš na mieste s tým, že „však sa určite niečo stane“. Takto život nefunguje, bohužiaľ. Druhý mesiac v roku ti ukáže, čoho si schopná a v čom je tvoja najväčšia sila.

Deň sv. Valentína je tvoj najobľúbenejší. Rada sa na neho pripravuješ a celý deň máš skvelú náladu. Tento rok zažiješ najkrajší Valentín, pretože sa budeš cítiť veľmi milovane.

Rak

Prvé dni februára budeš pôsobiť veľmi zamyslene, no to bude len preto, pretože sa musíš dostať zo zlej nálady. Myslíš si, že celá táto situácia trvá už dosť dlho. Nevidíš jej koniec, preto si zúfalá a vo februári sa budeš musieť niekoľkokrát upokojovať. Avšak, všetko dopadne nad očakávania.

Valentínsky deň stráviš s ľuďmi, ktorých miluješ. Nie je podstatné, či to bude tvoj priateľ, tvoja rodina, alebo tvoji kamaráti. Hlavné je, že bude medzi vami láska.

Lev

Vo februári budeš mať chuť neustále sa porovnávať. Svoju postavu, svoje výsledky, make-up, prácu…Nikto ťa nebude môcť presvedčiť o tom, že si originálna a je dobré, keď si iná, než ostatné ženy. Február prežiješ vo veľmi smutnej nálade.

Valentínsky deň však nebude smutný, ale odvážny. Máš rada originálne nápady, preto sa vždy snažíš vymyslieť niečo, čo tvoj partner ešte nezažil (alebo nejedol).

Panna

Pre teba bude február veľmi dobrý. Už na začiatku mesiaca sa ti podarí niečo, čo si pripravovala veľa týždňov dopredu. Každá tvoja práca, či projekt, bude úspešná a budeš mať zo seba dobrý pocit. Konečne sa po januári rozhýbeš a začneš robiť veci, ktoré máš rada.

Deň sv. Valentína je pre teba strata času. Vôbec nevieš, prečo sa „musí“ sláviť. Nie si romantický typ, preto nie je pre teba tento deň špeciálny.  

Váhy

Tento mesiac si musíš dávať pozor na to, aké veci povieš ľuďom okolo. Nikdy nevieš, či nebudú zneužité. Ľudia toho veľa narozprávajú a ty sa potom cítiš previnilo. Taktiež by si si mala pretriediť vzťahy s priateľmi, pretože sa medzi nimi objaví niekto, kto ťa zradí.

Valentínsky deň je pre teba veľmi špeciálny. Celý rok sa na neho tešíš, pretože miluješ oslavovať lásku. Prežiješ nádherný deň, ktorý bude plný radosti.

Škorpión

Tvoj milostný život bude tento mesiac veľmi dobrý. Užiješ si kvalitný flirt, zvádzanie a aj bozky. Kľúčová pre teba bude komunikácia – neprezrádzaj o sebe viac, než by si mala. Budeš pôsobiť záhadnejšie a to pritiahne všetkých naokolo.

Valentín je pre teba nezmyselný. Si nastavená tak, že prejavuješ lásku vtedy, keď ju cítiš, nie iba jeden deň v roku.

Strelec

Budeš si želať, aby si február prežila v pokoji a v zdraví. Taktiež by si sa mala sústrediť na svoje myšlienky, pretože ich budeš mať negatívne. Zameraj sa na to, čo všetko ťa cez rok čaká a rozmýšľaj viac optimisticky. Môžeš si naplánovať letnú dovolenku, pretože myšlienky na leto ti vždy zdvihnú náladu.

Valentínsky deň ťa veľmi baví. S priateľom si urobíte deň vo dvojici a budete sa rozmaznávať. Vždy je pre teba tento deň špeciálny.

Kozorožec

Tento mesiac sa u teba začne dobre, pretože budeš mať dosť energie na to, aby si vyriešila povinnosti, ktoré si mala vybaviť ešte v januári. Všetko stihneš a budeš mať príležitosť na to, aby si sa o seba dôkladne postarala. Počas februára rozvíjaj sebelásku a staraj sa o svoju dušu.

Valentín považuješ za pekný sviatok, no nezáleží ti na ňom. Lásku prejavuješ každý deň, nemáš na to pravidlá.

Vodnár

Svoje rozhodnutia budeš vo februári robiť sebavedomo a vôbec nebudeš váhať. Máš problém sa rozhodovať, no tento mesiac ťa veľmi zmení. Začneš pociťovať silnú vnútornú motiváciu a tak budeš robiť všetko pre to, aby si si splnila svoje ciele. Aj keď ťa môže niečo spomaliť, celkovo ťa to nezastaví.

Valentínsky deň je pre teba najhorší v celom roku. Chápeš, že to pre niekoho môže byť super sviatok, no ty ho neznášaš.

Ryby

Vo februári zažiješ zaujímavé veci. Neboj sa, nie zlé, no skôr neočakávané. Tvoji priatelia budú mať na teba dobrý vplyv a naučia ťa nové zručnosti. Taktiež sa priučíš novému umeniu a po prvýkrát vyskúšaš online kurz.

Počas valentínskeho dňa budeš prejavovať lásku každému, koho stretneš. Valentín je pre teba láskyplný sviatok, ktorý sa musí oslavovať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.