Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Niekto je najviac šťastný vtedy, pokiaľ má vo svojom živote spriaznenú dušu, u iných je to presne opačne. Samotná astrológia poníma poniektoré znamenia zverokruhu za tie, ktoré sa cítia najšťastnejšie vtedy, ak životom kráčajú sami a bez záväzkov. Ide o týchto päť. 

Znamenia, ktoré si najviac užívajú slobodu

Baran

Barani sú známi svojou nebojácnosťou a taktiež schopnosťou nájsť svoju vlastnú stopu. Okrem toho majú vrodený zmysel pre dobrodružstvo a túžbu venovať sa svojim vášňam.

Šťastie nachádzajú v slobodnom živote, pretože im umožňuje nasledovať ich inštinkty a zároveň riskovať či objavovať nové príležitosti bez toho, aby boli na niekoho viazaní. Nezávislá povaha a smäd po vzrušení im prináša nefalšovanú radosť práve vtedy, keď kráčajú životom sami.

ako sa zmení život
zdroj: Unsplash/rw_studios

Panna

Panny sú sebestačné bytosti a disponujú prirodzeným skonom k perfekcionizmu. V slobodnom svete preto nachádzajú šťastie najviac, nakoľko im umožňuje sústrediť sa na svoj osobný či kariérny rast a rovnako aj individuálne aktivity.

Sú vysoko organizované a orientované na detaily, no vychutnávajú si taktiež nezávislosť, sebestačnosť, ktorú im tento typ života prináša. To v nich vyvoláva hlboký pocit spokojnosti, šťastia a celkovej pohody najviac.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy