Pozri sa, čo ťa podľa predpovede čaká v najbližšom týždni od 17. do 23. februára 2020!

Baran

Po rušnejšom období vo vzťahovej oblasti to vyzerá, že sa dostaneš do pohodovej roviny. Ak u vás aj napriek tomu stále pretrvajú hádky, je čas povedať si zbohom. V práci sa ti darí a poslednú dobu si na tom aj finančne dobre. Využi ich však rozumne, toto obdobie nebude trvať dlho. Pozor si daj na kolegov, ktorí by ťa chceli podraziť. Ak niečo potrebuješ, radšej sa spoľahni iba sama na seba.

Býk

Tento týždeň bude pre teba jedna veľká nuda. Môže za to stereotyp, do ktorého si sa dostala. Budeš túžiť po nejakom zážitku, a nebude na škodu, ak si prezrieš ponuky na letné dovolenky. Počas víkendu vyraz von, vyzerá to, že v piatok alebo sobotu spoznáš nových zaujímavých ľudí. Ak si single, jeden z nich ťa zrejme očarí viac. Dávaj si však pozor na ružové okuliare.

Blíženci

Nový týždeň ti neprinesie veľa nového. Naďalej by si si mala dávať pozor na financie a poriadne šetriť, zabudni chvíľu na bezhlavé utrácanie, ktoré sa ti môže vypomstiť. V práci či v škole to bude teraz v pohode. Nezapleť sa však do žiadneho ohovárania, a radšej si s kolegami udržuj dobré vzťahy. V opačnom prípade sa ti aj toto nemilo vráti. Víkend venuj svojej polovičke a prehĺbeniu vášho vzťahu.

Rak

Do nového týždňa vykročíš tou správnou nohou. Bude sa ti dariť a pracovný týždeň ti ubehne rýchlo a pokojne. Na vlásku visí hádka s nejakým rodinným členom, zrejme kvôli iným životným názorom. Rešpektuj pohľad druhých, no nenechaj si do toho svojho života kecať. Inak to budeš ľutovať. Radšej si zahryzni do jazyka, ako by si mala niesť zodpovednosť za vaše pokazené vzťahy.

Lev

Zdá sa, že po-valentínsky týždeň sa celkovo nesie v pokojnom duchu a pre teba to bude platiť tiež. Ak si čerstvo zamilovaná, nebudeš vnímať nič zlé, a svojou náladou si pritiahneš dobrú atmosféru všade tam, kam pôjdeš. A ak si single, nemusíš sa tiež ničoho obávať. Tento týždeň ťa nečaká nič zlé. Cez víkend si však vyraz von s kamoškami, na ktoré si dlhšie nemala čas.

Panna

Máš pocit, že sa teraz v tvojom živote toho deje veľa naraz. Z každej strany sa na teba valia informácie a úlohy, ktoré musíš spracovať. Neskáč na každú stranu, ale sprav si v tom poriadok. Kým neskončíš jedno, nezačínaj druhé. Cez víkend však nechaj všetko bokom a dopraj si relax. Inak sa všetok psychický stres na tebe podpíše.

Váhy

Aktívne premýšľaš nad životnou zmenou, ktorá sa týka najmä pracovného života. Je čas, aby si si v práci vypýtala viac. Za vyskúšanie nič nedáš. Pár dní budeš v strese kvôli tomu, čo ti šéf odpovie. Snaž sa kvôli tomu zbytočne nestresovať a venuj svoju energiu napríklad do cvičenia alebo čítania kníh. Výsledok ťa však na konci týždňa poteší. Víkend si uži v kruhu priateľov, s ktorými to osláviš.

Škorpión

Na staré chyby v práci sa zabudne a ty sa znova vrátiš do kolotoča povinností. Daj si pozor na kolegov, ktorí ti chcú, iba tak zo zábavy, prácu znepríjemniť. Lepšie to vyzerá v oblasti vzťahov, kde budeš mať od stredy pocit pohody a aj vaše spoločné víkendové plány pôjdu podľa predstáv. Vyskúšať by ste mali niečo, na čo sa už dlhšie odhodlávate.

Strelec

Poslednú dobu si sa v práci či škole veľmi snažila, a všetká tá energia sa ti vráti! Povýšenie či obrovská pochvala sú na spadnutie. Dôjde k tomu maximálne do stredy, vďaka čomu budeš mať druhú polovicu týždňa vo veselom duchu. Po všetkom zhone si môžeš cez víkend oddýchnuť, dobre ti padne relax v pohodlí domova. Nezabúdaj, že musíš myslieť aj na svoje zdravie.

Kozorožec

Vyzerá to tak, že v práci máte konečne lepšie vzťahy, čo sa ukáže aj na nálade na pracovisku. V strede týždňa zažiješ pekný čas s kamoškou, s ktorou si sa dlhšie nevidela. Keďže okrem povinností máš rozvrh zaplnený aj voľnočasovými aktivitami, ktorým sa venuješ, víkend tu bude mrknutím oka. Venuj ho upratovaniu. Zdá sa, že nie len tvoja izba, ale aj kalendár potrebujú, aby si sa im povenovala, aby si do ďalšieho týždňa vykročila s čistým štítom.

Vodnár

Aj tento týždeň sa ti ponesie v kľudovom režime. Teda, až do víkendu, kedy to vyzerá na jemnú „búrku“ vo vzťahovej oblasti. Na spadnutie je hádka a napätá situácia medzi tebou a tvojím partnerom. Nuž, aj takéto situácie musíte prežiť. Hlavne nerob unáhlené závery v afekte. Nechaj si veci uležať v hlave a až potom sa odhodlaj k činom.

Ryby

Vyzerá to, že si v práci opäť užiješ trocha stresu, no potrvá to iba prvé dva pracovné dni. Od stredy začneš pociťovať veľkú únavu, takže cez víkend by si si mala poriadne oddýchnuť. Na tvoju psychiku doľahne viac vecí naraz. Potešiť by ťa však malo piatkové pozvanie na rande, ktoré ti rozhodne vyčarí úsmev na tvári.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.