Unsplash/Jonathan Borba

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Niektorí muži sú príliš hanbliví na to, aby za tebou prišli a rovno ti povedali, že ťa chcú a myslia si o tebe, že si tá pravá. Avšak, tvoje znamenie ti dá signál a prezradí to.

Na základe tohto znaku zistíš, že si stretla toho pravého muža.

Baran

Toho pravého muža spoznáš podľa toho, že ťa bude chcieť zaujať a bude sa pred tebou predvádzať. Si dobrodružnej povahy, preto ťa tento muž okamžite očarí a zaujme. Vytvoríš si s ním perfektný vzťah, pretože budete obaja blázniví.

Býk

Dostane ťa tým, že vystúpi zo svojej komfortnej zóny a bude robiť veci, ktoré doteraz robiť nechcel. To ťa na ňom zaujme, pretože budeš mať pocit, že posúva svoje vlastné možnosti len kvôli tebe. Budeš sa cítiť výnimočne.

Blíženci

Vytiahne ťa do spoločnosti aj vtedy, keď sa ti nebude chcieť. Ako Blíženec si veľmi spoločenská, no nie vždy máš chuť na to, aby si sa bavila s ľuďmi. Ten pravý muž ti však ukáže, že sa môžeš baviť kedykoľvek a kdekoľvek. S ním nudu rozhodne nezažiješ.

Rak

Toho pravého spoznáš podľa toho, že bude romantický, presne podľa tvojich predstáv. Budete spolu chodiť na rande, na večerné prechádzky, vždy cez víkend sa bude snažiť vymyslieť spoločný program a nikdy s ním nezažiješ niečo pod tvoju úroveň. Bude ťa rešpektovať a ctiť.

Lev

Ten pravý muž bude k tebe vždy úprimný. Nikdy ti nebude klamať a aj keď to bude bolieť, povie ti pravdu do očí. Nebude mať problém hovoriť o veciach, ktoré sú intímne alebo osobné. Povie ti všetko.

Panna

Keď stretneš toho pravého muža, budeš to vedieť práve podľa toho, že ti bude všetko odpúšťať. Nikdy sa na teba nebude hnevať, pretože bude vedieť, že ľudia robia chyby a je to normálne. S týmto mužom budeš v siedmom nebi.

Váhy

Budeš vedieť, že je to ten pravý, ak sa s tebou nebude báť pohádať. Si človek, ktorý sa rád háda, pretože sa nikdy nevieš rozhodnúť, čo je správne a čo nie. Budeš mať záujem o muža, ktorý bude hádkam otvorený, no zároveň ťa po nich neopustí a zostane s tebou.

Škorpión

Ten pravý muž pre teba bude ten, pri ktorom pocítiš plnú dôveru. Pre teba sú dôvera a pravda vo vzťahu základné veci. Ak nájdeš muža, pri ktorom nebudeš mať žiadne pochybnosti, je to ten pravý. Nikdy ťa nesklame a vždy bude stáť pri tebe.

Strelec

Niekedy nemáš náladu na smiech, preto bude pre teba správny muž taký, ktorý nemá rád humor a všetky veci bude myslieť vážne. Keď sa totiž rozhodneš niekomu dôverovať, je to pre teba veľká vec, nechceš, aby bola zničená žartom alebo klamstvom.

Kozorožec

Bude do teba investovať svoj čas. Toho pravého muža spoznáš podľa toho, že s tebou bude tráviť každú voľnú minútu svojho dňa. Pre teba je veľmi dôležitá pozornosť a spoločný čas – si samotárka, preto ťa týmto dostane a už budeš chcieť byť iba s ním.

Vodnár

Nebude na teba tlačiť. Doteraz si poznala iba mužov, ktorí boli na teba príliš rýchli a netrpezliví. Ten správny muž bude vedieť čakať a dopraje ti toľko času, koľko budeš potrebovať. Ty sa vôbec nebudeš ponáhľať, pretože budeš vedieť, že ak je to naozaj ten pravý, počká si úplne na všetko.

Ryby

Ten pravý muž bude pri tebe úprimný. Otvorí ti celé svoje srdce a dušu. Nebude mať problém rozprávať o svojich ťažkých časoch a veru, budete si rozumieť. Práve v oblasti ťažkého života nájdete spoločnú reč a už sa od seba nepohnete.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy