Láska na prvý pohľad

Začiatky vzťahu sa častokrát označujú za to najkrajšie obdobie. Spoznávanie sa hlbšie, nežné dotyky, prvé milovanie, motýle v bruchu a pocit, že si našla toho pravého. Ale pamätáš si na ten úplne prvý moment? Bola to láska na prvý pohľad alebo to chcelo čas, kým si pochopila, že on za to stojí?

Láska má mnoho podôb a píše milióny príbehov. Každý jeden je výnimočný a má svoj začiatok, na ktorý sa vaše okolie bude vždy pýtať. Mnohí rozprávajú, že to “cvaklo” v momente, keď sa jeden na druhého pozreli. Aj keď je to ako z romantického filmu, to, že to nebola láska na prvý pohľad, neznamená, že nie je rovnako skvelá.

Láska na prvý pohľad je skôr fyzická

Sedíš na káve a pri druhom stole vidíš chlapa, ktorý ti vyrazí dych. Nevieš, ako sa volá, ani to, ako sa správa, no fyzická príťažlivosť nás častokrát spojí s niekým, s kým nám to stojí aspoň za vyskúšanie. Bez ohľadu na to, či z toho bude niečo vážne. No to, že tá iskra neprebehla pri prvom stretnutí, ba dokonca, trvalo dlhé mesiace či roky, než ste zistili, že je v tom láska, ešte neznamená, že nie je pravá.

Ona potrebuje čas. Niekedy veľa, aby si bola istá, že zakotvila v srdciach ľudí, ktorí sú si súdení. Vyžaduje si mnoho priateľských rozhovorov, momentov, ktoré vás rozosmejú, ale aj takých, ktoré vám dokážu, že je tu niekto, na koho sa môžete spoľahnúť. S každým dňom rastie viac a viac, až jedného dňa to tzv. docvaknutie príde. Keď pochopíte, že ste lásku dávno našli, no potrebovali ste sa v nej uistiť.

A práve táto láska býva silnejšia, než akákoľvek iná. Keď bola skúšaná a nik sa do nej nevrhol s ružovými okuliarmi na očiach. Lebo ak máš niekoho milovať, tak je skvelé vedieť, že to nie je len pobláznenie.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating