Vernosť

Na svete neexistuje žiadne nepísané pravidlo, ako prinútiť muža, aby ti bol dokonca života verný. Existujú však triky, ktorými si chlapa pripútaš až tak, že ani nepomyslí na inú. Pokiaľ chceš, aby vašom vzťahu bola vernosť, musíš tomu dopomôcť.

Je dôležité si uvedomiť, že existujú určite aspekty, ktoré väčšina mužov jednoducho potrebuje, ako napríklad fyzická intimita. Preto je jasné, že ak mu to nedokážeš dať, pôjde hľadať inde. Vernosť je v dnešnej dobe vzácny dar a nie každý chlap, dokáže byť verný. Toto je 5 trikov, ako mu k tomu dopomôcť.

Staraj sa o seba

Láska je síce krásna vec ale vzhľad je vzhľad. Ak nechceš, aby pozeral po iných dievčatách či ženách, nezanedbávaj sa. To, že si vo vzťahu, ešte neznamená, že všetko v ňom je samozrejmosť. Ukáž mu, že má pri sebe nádhernú ženu, ktorú mu môže každý chlap závidieť.

Nebuď sekera

To, že ho nepustíš s chlapmi na pivo, nevyrieši vaše problémy, naopak ich len zhorší. Nezakazuj mu chodievať s kamarátmi von a nedrž ho doma. Muži potrebujú trochu voľnosti a nie sekírovania.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Správaj sa k nemu aj ako kamarátka

Vo vzťahu nemusíš byť len frajerka, ale môžeš byť aj dobrá kamarátka. Počúvaj jeho problémy a snaž sa pochopiť ho. Pozri si s ním napríklad futbal alebo niečo, čo má rád a pokojne s ním môžeš aj klebetiť.

Zaujímaj sa o jeho intímne chúťky

S*x je dôležitou súčasťou vo vzťahu a bez neho to jednoducho nepôjde. Nemusíš s ním spávať každý deň, avšak mala by si sa aspoň snažiť o to, aby si ho vedela uspokojiť podľa jeho želaní. Muži milujú orálny s*x a pre mnohých je to lepšie ako klasický styk. Ak nevieš, ako muža orálne uspokojiť, dočítaš sa to v našom článku TU. Pamätaj, ak mu to nedáš ty, bude to hľadať niekde inde.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ODZADU SK (@odzadu.sk)

Podporuj ho

Ak má tvoj partner ciele či sny, podporuj ho v nich. Každý chlap si zaslúži ženu, ktorá v neho verí a praje mu len to najlepšie. Ak to neurobíš ty, urobí to iná a preberie ti ho. Tak, ako sa tebe páči podpora a pochvala, páči sa to aj mužom.

Vernosť a dôvera sú najzákladnejšie piliere, ktoré vo vzťahu nesmú chýbať. Ak jedna z týchto dvoch vecí vo vzťahu chýba, nebude to fungovať. Nezabúdaj na to, že na svete existujú aj muži, ktorí sú verní a lojálni, takže nehádž všetkých do jedného vreca.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating