Každá z nás sa z času na čas cíti zle a mizerne. Niekedy sa jednoducho stane, že ťa niečo sklame a kvôli tomu si smutná. Ktorá je tá jedna vec, kvôli ktorej pociťuješ smútok najčastejšie ty? Zisti to podľa svojho znamenia.

Baran

Baran neznáša, keď je chorý, vyčerpaný a nie je vo svojej typickej psychickej pohode. Stráca sa tak jeho optimizmus, ktorý zvykne šíriť vo svojom okolí. Takýmto spôsobom odhaľuje svoju zraniteľnosť a oproti ostatným sa cíti v nevýhode.

Býk

Pre Býka je nepredstaviteľné, keď zlyhá a musí priznať svoju porážku. Býk sa nerád vzdáva, pretože si myslí, že dokáže zvládnuť všetko a žiadna kríza ho nezastihne nepripraveného, pretože vždy máva v zálohe aj plán B.

Blíženci

Blíženci chcú byť vždy vo všetkom najlepší, preto neznášajú, keď musia „vypnúť“. Dokážu často pracovať aj pod stresom a nevedia, kedy majú dosť. Kvôli tomu sa môžu prepracovať a až zdravotné problémy im ukážu, že je čas na chvíľu spomaliť a začať odznova.

Rak

Pre Raka je najhoršie, keď stratí svoju milovanú osobu. Ak sa Rak zaľúbi, miluje celým svojím srdcom a pre svoju polovičku by urobil čokoľvek. Ak ho niekto opustí, považuje to za svoju najväčšiu prehru a vyrovnáva sa s tým veľmi dlho.

Lev

Pre Leva je najhoršou nočnou morou strata svojho majetku alebo bohatstva. Lev si rád dopraje, obľubuje život v prepychu a luxuse a je rád stredobodom pozornosti. Ak by o všetko z tohto prišiel, nemal by sa čím pochváliť a voči ostatným by sa cítil menejcenný.

Panna

Pre Pannu je nepredstaviteľné, ak sa jej život ocitne v chaose a musí riešiť zložité životné situácie. Panny milujú poriadok a svoj život chcú mať dokonale zorganizovaný. Všetko mávajú naplánované a premyslené do detailov, preto sa cítia zle, ak sa musia vysporiadať s niečím, čo nečakali.

Váhy

Váhy sa cítia zle, ak musia neustále kontrolovať svoje emócie. Túžia po tom, aby ich život bol v rovnováhe a sú ochotné sa obetovať pre dobro ostatných. Aj za cenu, že musia potlačiť svoje vlastné emócie, čo vedie k ich pocitom smútku, bezradnosti a môžu upadnúť aj do depresie.

Škorpión

Pre Škorpióna sú pocity smútku, zlosti či beznádeje takmer na dennom poriadku, preto sa nenájde nič, čo by ho dokázalo zložiť ešte viac. Tieto pocity ale dokáže dobre maskovať a pre ostatných ľudí sa stáva ťažko čitateľným. Nezaujíma ho, čo si myslia a so svojimi emóciami sa radšej vysporiada sám.

Strelec

Pre Strelca je nepríjemné, ak sa dostane do vážnej, desivej alebo nespravodlivej situácie. Strelec je večný optimista, okolo seba vždy rozprúdi dobrú náladu a z každej situácie vie vykľučkovať s humorom. Ak sa však ocitne v nepríjemnej situácii, humor mu nedokáže pomôcť a cíti sa beznádejne.

Kozorožec

Kozorožec neznáša, keď niečo nejde presne podľa jeho plánov. Svoj život chce mať zorganizovaný, dáva si záležať na presnosti a je veľmi ctižiadostivý. Vždy sa snaží dať zo seba to najlepšie, pretože práve toto považuje za spôsob, akým sa dostane k šťastnému životu. Ak sa vyskytnú prekážky, má pocit, že celé jeho snaženie bolo zbytočné.

Vodnár

Pre Vodnárov je najhoršou predstavou prispôsobovanie sa ostatným. Zväčša sa dokážu ovládať a len máločo ich naozaj rozčúli. S ľuďmi vychádzajú dobre, milujú dobrodružstvá, preto nemajú radi, ak ich niekto brzdí. Radšej pôjdu niekam sami, než by sa museli podriadiť iným.

Ryby

Ryby neznášajú, keď urobia rovnakú chybu viackrát. Často sa nechávajú uniesť svojou fantáziou a predstavujú si, že svet je gombička. Zabúdajú tak na realitu a problémy, ktoré ich v živote sprevádzajú. Neraz sa teda stane, že sa opakovane dopustia jednej chyby. V ich dokonalom svete takéto niečo neexistuje.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.