znamenia

Každý z nás je nejaký a je to úplne v poriadku. Aké by to bolo, keby sme boli všetci rovnakí, však? Podobné je to aj s našimi silnými či slabšími stránkami. V čom spočíva tvoja slabosť podľa znamenia zverokruhu?

Slabé stránky podľa znamenia zverokruhu

Baran

Nie je žiadnym tajomstvom, že Baran je súťaživý, no neistý. Neexistuje nič, čo by toto znamenie nedosiahlo, pokiaľ si to zaumieni. Avšak netreba zabúdať na to, že každý má svoje limity a v tomto prípade to platí taktiež. Existujú totižto veci, ktoré dokážu podlomiť aj sebadôveru práve týchto bytostí.

Býk

Býk je síce lojálne znamenie, no nič neprekoná jeho tvrdohlavosť. Ide o veľmi spoľahlivú osobu, ktorí je pre tých najdôležitejších takmer vždy po ruke. Jeho prah spomínanej tvrdohlavosti je veľmi dlhý a s touto svojou vlastnosťou dokáže manipulovať tak ako nikto iný.

Dievča
zdroj: Unsplash/Raamin ka

Blíženci

Blíženec je síce všestranný, no o to viac netrpezlivý. Pokiaľ ho niekto hodí vlkom, on sa vráti, aby viedol svorku. Znamená to, že sa dokáže ľahko prispôsobiť akejkoľvek situácii. Akonáhle mu však dôjde trpezlivosť, nie je možné, aby dal priestor druhej šanci.

Rak

Osoba narodená v znamení Raka je vášnivá, no o to menej komunikatívna. Často premýšľa a voči sebe si stavia ochranné múry. Rak dokáže byť lojálny, milujúci a láskavý. Avšak vie to byť na škodu v situácii, kedy nedokáže povedať to, čo vo svojom srdci skutočne cíti.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy