Oslava lásky. Udalosť roka. Celoživotný sen. Pre niekoho môže mať svadba viac významov, no určite nám dáš za pravdu, keď budeme tvrdiť, že je to krásna záležitosť.

Spojenie dvoch ľudí, ktorí sa milujú, na celý život. Tieto znamenia sa na ňu môžu tešiť. Patríš k nim aj ty?

Býk

Prvým znamením je Býk. V jeho prípade môže ísť aj o vlastnú svadbu alebo bude na nejakej ako hosť. Všetko záleží od toho, ako sa vyvinú okolnosti. Ak je v dlhodobom vzťahu, mal by si dávať pozor na prešľapy a nerobiť zbytočné drámy. Svojou žiarlivosťou a majetníctvom to niekedy preháňa a polovička to znáša len veľmi ťažko.

Je to v jeho povahe, no pokiaľ sa chce dočkať svadby, mal by byť mierny a nie taký temperamentný a horlivý. Vie sa ľahko nahnevať a vybuchnúť, no v roku 2022 by sa mal naozaj držať na uzde. Ak nie, skutočne sa môže na nejakej tejto ceremónii ocitnúť iba ako pozvaný.

Váhy

Človeka v znamení Váhy s najväčšou pravdepodobnosťou čaká vlastná svadba. Na to, aby bol v skutočnej psychickej pohode, potrebuje v živote vzťah ako soľ. Preto keď ho má, stará sa o neho, je láskavý a vie, že partner je ten najdôležitejší človek. Je ochotný urobiť pre neho prvé aj posledné, preto si svadbu zaslúži.

Jeho polovička si môže byť istá, že má tú správnu osobu pri sebe. Najsilnejšou vlastnosťou Váhy je cit pre spravodlivosť a priateľskosť. Dokáže si vychutnávať všetky krásy života a svadba by tohto človeka veľmi roznežnila.

Kozorožec

Posledným znamením, ktoré sa dočká svadby, je človek v znamení Kozorožca. Medzi jeho najsilnejšie vlastnosti patrí zrelosť, vyspelosť a zodpovednosť. Ak sa nachádza vo vzťahu, môže sa tešiť na veľkú oslavu lásky, pretože sú pre neho charakteristické odvážne životné kroky a napredovanie.

S partnerom nemusí byť ani extrémne dlho, no keď to tak cíti, v svadbe mu nič nebráni. Taktiež je povahovo rodinný typ, preto by sa už rád usadil a mal deti.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.