Instagram/nastjastasia

Byť ženou na jednu noc nie je jednoduché. Táto cesta je totiž plná počiatočnej zábavy, no prináša so sebou aj dlhodobú bolesť.

Žena na jednu noc túži byť milovaná. Myslí si, že jej to muž v noci poskytne a ukáže. Že jej odovzdá lásku, ktorú tak zúfalo hľadá. A ako sa hovorí, zúfalé ženy robia zúfalé veci. Avšak, pokiaľ chce skutočný vzťah, nemala by ísť do postele s prvým, ktorý jej povie, aká je nádherná.

Nemusia v tom byť zapletené city. V dnešnej dobe vidíme často mužov, ktorí siahajú po priateľstve s výhodami. Prečo by to malo byť také nezvyčajné u žien? Je samozrejmé, že keď môže byť taký chlap, môže byť taká aj žena. Jednoducho len hľadá zábavu.

Nech už to žena robí z akýchkoľvek dôvodov, musí s tým byť stotožnená. Musí vedieť, že vzťah na jednu noc jej okrem fyzického potešenia (aj to nie je isté) nič iné neprinesie. Niektoré si totiž mylne myslia, že muža zmenia. Že vďaka nim sa preberie a odrazu bude túžiť po tom, aby mal vzťah. Tak to, bohužiaľ, nefunguje. No keď objaví všetky zákutia, ktoré tá „jedna noc“ poskytuje, môže sa cítiť smutne a zmätene.

To, čo má a čo „rozdáva“ chlapom v noci, si má naozaj nechať len pre svojho partnera. Nezáväzné noci sú niečo, čo už nevráti späť. Stále na to bude myslieť – čo urobila, ako sa cíti, ako sa k nej chlapi správajú, a že je sama a opustená.

Väčšine žien sa nepáči, keď im muž navrhne nezáväzné milovanie alebo priateľstvo s výhodami. Nemali by to robiť ani ženy, pretože sa to rovnako nemusí páčiť mužom. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating