Mať priateľku, ktorá dokáže podporovať, nezávidieť, pomáhať, chrániť, smiať sa a plánovať spontánne výlety, sa oplatí každej žene. Pokiaľ takú máš, patríš medzi tie šťastné z nás.

Tieto veci by si mala so svojou najlepšou kamarátkou stihnúť počas školy.

Jeden deň „blicovať“

Začíname klasikou. Keby si so svojou kamarátkou nevynechala ani jeden deň školy, neboli by ste pravé priateľky. Aspoň jeden raz by ste si mali vyskúšať aké to je – zostať doma, ísť namiesto toho na nákupy, alebo vynechať prednášku, z ktorej by ste aj tak „nič nemali“.

Mať zlomené srdce

Musí sa to stať. Buď tebe alebo tvojej BFF. Ak spolu túto smutnú situáciu a udalosť prekonáte, vydržíte spolu všetko. Pri rozchodoch sa neukáže len charakter zamilovanej dvojice, no najmä priateľky. Či pri tebe stojí, či ťa podporuje a utešuje, alebo len na tvojho ex nadáva a nemá pre neho žiadne pekné slovo.

Ísť na výmenný pobyt alebo na zahraničný výlet

Najmä na stredných školách sú výmenné pobyty veľmi populárne. Na vysokej škole môžeš vyskúšať Erasmus, ktorý je taktiež skvelý a bohatý na skúsenosti. Pokiaľ sa bojíš ísť sama, zavolaj svoju najlepšiu priateľku. Spolu si to užijete tak, ako nikto iný.

Skúsiť lyžovačku

Dve baby na horách, rozpálené od svahu s chuťou zahriať sa pri varenom víne. Ktorý muž by odolal? Do toho, čo musíš s kamarátkou stihnúť na strednej alebo vysokej škole, lyžovačka rozhodne patrí.

Mať frajera z triedy/školy hneď vedľa

Zažiť úprimný románik, ktorý sa ale začiatkom prázdnin skončí. Ak je tvoja kamarátka naozaj najlepšia, v otázke lásky ťa nenechá samú. Mali by ste mať „frajerov od vedľa“, pretože jedine na škole môžete zažiť mládežnícku lásku ako z filmov.

Ísť po škole na nákupy a kávu

Klasika, ktorú určite vykonávaš so svojou „najkou“ pravidelne. Pokiaľ si však túto aktivitu neskúšala, mala by si jej dať šancu. Upevní to vaše priateľstvo a nákupmi si odbúrate stres, ktorý zo školy máte.

Navštíviť školskú párty alebo zostať na noc v škole

Posledný bod, ktorý musíte počas vašich školských čias zažiť. Párty študentov alebo noc v škole sú tradičné akcie, na ktorých nesmie chýbať nikto. Ak ste ju ešte nezažili, aspoň viete, čo máte doháňať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.