Tvoje okolie ťa vníma inak, než sa vnímaš ty sama. Môžu mať o tebe vytvorený názor, ktorý ani nie je pravdivý, no veria tomu. Sama však najlepšie vieš, čo prežívaš a ako si na tom teraz.

Dnes si môžeš prečítať, ako vnímajú tvoj vzťah ostatní na základe znamenia. Sedí to na teba?

Baran

Tvoj vzťah je temperamentný. Často o vás hovoria, že máte vzťah ako dvaja Taliani. Ste náruživé povahy a radi vyjadrujete svoj názor.

Býk

Jedným slovom máš milujúci vzťah. Tvoj priateľ by pre teba urobil všetko, čo by si chcela a ty si pri ňom veľmi šťastná.

Blíženci

Niekedy je tvoj vzťah chaotický. Občas ako na kolotoči. Raz sa milujete príliš veľa, inokedy ste na seba príliš veľa nahnevaní.

Rak

Tvoj vzťah býva skôr racionálnejší. Obidvaja ste vyspelejší a nerobíte hlúpe veci, ktoré by vás mohli zraniť.

Lev

Tvoj vzťah je skôr povrchnejší. Aj keď si to možno neuvedomujete, okolie vás vníma skôr tak, že ste spolu na základe toho, ako sa k sebe priťahujete a či ste sympatickí.

Panna

Občas máš praktický vzťah. Dáš si záležať na tom, aby ste s priateľom veľmi neutrácali a skôr šetrili na budúcnosť.

Váhy

Niekedy býva tvoj vzťah tajný. Okolie má problém sa o vás niečo dozvedieť. Všetko spolu tajíte a málokedy niečo priznáte alebo dáte na sociálne siete.

Škorpión

Tvoj vzťah je veľmi vášnivý. Našla si si priateľa, ktorý zdieľa tvoje nadšenie z toho, že ste spolu. Samozrejme, všetci sú radi a šťastní, že našli svoje polovičky, no vy si to viete dokonale vychutnať.

Strelec

Okolie vníma tvoj vzťah ako perfektný. Nikdy sa na verejnosti nehádate a vždy ste len pozitívne naladení.

Kozorožec

Tvoj vzťah sa dá opísať ako jemný a pokojný. Máte medzi sebou tiché chvíľky, no viac je tých, kedy si vychutnávate prítomnosť jeden druhého.

Vodnár

Tvoj vzťah je komplikovaný. Zažívaš na verejnosti viac hádok, ako by si si predstavovala. Preto okolie berie váš vzťah ako jeden z tých ťažších.

Ryby

Váš vzťah je založený skôr citovo a veľmi vážne. Oveľa viac sa rozprávate do hĺbky a medzi vami je vidieť, že chémia je pravá a skutočná.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.