instagram/goldlightacademia

O pravej láske nájdeš mnoho kníh. Ľúbostná poézia je najrozšírenejšia, pretože o nej píše skoro každý autor. Dnes sme si pre teba pripravili tipy na knihy, ktoré sa zaoberajú úprimnými citmi, láskavosťou a dôverou. Vďaka týmto knihám zistíš, že nech to je medzi mužom a ženou akékoľvek, pravá láska vždy vyhrá.

Cieľ – Elle Kennedy

Román o mladej vysokoškoláčke Sabrine, ktorá presne vie, čo chce v živote robiť. Keď doštuduje, zamestná sa vo svojej oblasti a bude za to dobre platená. Žiadny muž v jej plánoch nie je. Krásny príbeh o tom, že niekedy sa nám kvôli jednému rozhodnutiu zmení celý život. S láskou však všetko dobre dopadne.

Mužské interiéry – Maxim E. Matkin

Staršia kniha od Maxima, no to nie je dôvod na to, aby bola zabudnutá. Ako napovedá názov knihy, dej sa bude točiť okolo mužov a ich vnútorných pocitov. Zistíš, že aj dospelí ľudia sa občas správajú ako deti. No vždy skončíš s tým správnym človekom – aj keby si mala byť pár rokov s tým nesprávnym.

Sila je vo vnútri. Svet tam vonku je len odrazom, ilúziou, ktorá je pretvoriteľná a pominuteľná.“

Žuvačkový kráľ – Enja Rúčková

Kniha, ktorá je určená najmä dospievajúcim dievčatám. Hlavná hrdinka Zoja je vysoká, nevie nosiť lodičky a musí chodiť na tanečný kurz. Tam stretne Adama, ktorý jej padne do oka. Vďaka nemu sa jej zmení život a ona spozná pravdu o svojich rodičoch.

Scarlett 1, 2 – Alexandra Ripley

Kto by nepoznal kultové dielo Odviate vetrom? Kniha Scarlett je pokračovanie tohto úspešného románu, pretože sa čitateľom nepáčilo, že prvé dve časti skončili tragicky. Pokračovanie, ktoré nesie názov hlavnej hrdinky, má teda krásny a romantický koniec. Po prečítaní budeš mať pocit, že každého človeka si láska nájde až vtedy, keď dospeje a usporiada si priority.

„Milujem ťa tak, ako som ešte žiadnu ženu nemiloval. A čakal som na teba dlhšie, než na akúkoľvek inú.“

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife