instagram/nastjastasia

Každý vzťah je úplne iný. Tvoria ho ľudia s inými vlastnosťami a charakterom. I keď by malo platiť, že dvaja ľudia, ktorí sa milujú, sú si aj rovní, nie vždy to tak býva. Je úplne normálne, že vo dvojici je jeden dominantnejšej povahy ako ten druhý. Ak sa to prejavuje až tak, že je to za akousi zdravou hranicou, často hovoríme o tom, že niekto je „pod papučou“.

Niekedy ide o prehnané poslúchanie partnera, inokedy je človek takej povahy, že mu rázna polovička iba vyhovuje. Vieš, ktoré 3 mužské znamenia patria k tým, ktoré sa ženám ľahko „podvolia“?

Rak

Muž narodený v tomto znamení patrí k veľmi citlivým ľuďom, ktoré sú rodinne založené. Nájsť pre neho lásku na celý život, to je to najdôležitejšie. Ak sa zamiluje, svoju drahú nepustí, nech sa deje čokoľvek. Naozaj je k nej pricvaknutý ako klepetami.

Práve kvôli tomu spraví všetko, čo od neho žena chce a vyžaduje, len aby jej bol po vôli a neohrozil vzťah tým, že by ju nahneval. Myšlienka na to, že by sa partnerka naštvala, ho ihneď vedie k záverom, že by ho v tom prípade opustila. A to nesmie dovoliť.

Ryby

Ryby patria celkovo k ľuďom, ktorí sú z celého zverokruhu najcitlivejší. Niet sa čomu čudovať, že muž tohto znamenia je rovnako zraniteľnej povahy. Je to romantik, ktorý pre svoju milú znesie aj modré z neba, no zároveň je to taký rojko. Niečo ako Ross Geller z Priateľov.

Ak si nájde ženu, ktorá mu dá to, čo on jej, potom už nemá oči pre inú. Ak mu ukáže, že s ňou sa môže tešiť na láskyplný domov, počúvne ju vždy na slovo, aby ich harmóniu nikdy neohrozil. Je to ten muž, ktorý je ochotný radšej sa postarať doma o deti, aby mohla manželka pracovať na svojej kariére.

Býk

Keď sa muž v tomto znamení raz zamiluje, je koniec. Neexistuje pre neho na svete nič iné, iba partnerka, jej potreby a jej šťastie. Je romantický a ženskému pôvabu sa rýchlo poddá. Keďže je materiálne zabezpečený, aj ona sa bude mať pri ňom ako v bavlnke.

Je veľmi žiarlivý a preto si radšej poistí svoju lásku tým, že je pre ňu ochotný spraviť čokoľvek. Aj keď sa často stane, že ho drahá polovička až neprimerane využíva. No on to nevidí, pretože je zaslepený láskou a odhodlaním dokázať jej, že na iného nemusí ani len pozrieť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy