Tiež máš pocit, že víkend je bleskový, no týždeň sa vlečie ako slimák? Ver nám, že nie si jediná. Môžeš si však skúsiť zlepšiť náladu týždenným horoskopom, pretože ťa možno poteší.

Baran

V práci to nebude ružové, no nemala by si sa hneď vzdávať. Začiatky sú vždy ťažké, no v strede týždňa sa ti môže začať dariť. Chce to len trochu trpezlivosti a chuti pracovať.

Pokiaľ máš vzťah, daj partnerovi vedieť, že sa môže na teba kedykoľvek spoľahnúť. Budujte medzi sebou dôveru. Ak si single, môžeš sa poobzerať na zoznamke.

Chrípka ťa nebude trápiť, no mala by si sa viac starať o svoj vzhľad. Daj si pozor na lámanie vlasov a vyrážky, ktoré sa ti môžu teraz tvoriť častejšie. Všetko sa odvíja od stravy, ktorú prijímaš. Čo ta zahrnúť do jedálnička viac zdravých vecí?

Býk

Pracovné povinnosti budú náročné, no všetko zvládneš s pomocou dobrých kolegov. Ku koncu týždňa by si sa im mala poďakovať a odmeniť ich aspoň pozvaním na obed.

Pokiaľ si vo vzťahu, venuj sa svojmu partnerovi. Ukáž mu, že ti na ňom stále záleží. Keď si slobodná, neskúšaj nič nové, pretože tento týždeň nebudeš mať šťastie v láske.

Tvoje zdravie bude v poriadku, neochorieš. Mala by si sa však preventívne chrániť a každý deň dopĺňať vitamíny v strave. Tvoje telo sa ti odvďačí.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2 3 4 5 6
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.