Photo by Wesner Rodrigues from Pexels

Priznajme si to, každá žena túži po svojej romantickej chvíli. No nie každý muž je ochotný vôbec o slove romantika premýšľať. Kým niektorí nosia svojej žene kvety každý pondelok, iným robí vyznanie citov problém aj raz za rok. Vieš, ktoré mužské znamenia patria k 3 najväčším antiromantikom?

Vodnár

Chlap narodený v tomto znamení je známy pre svoj bohémsky život, túžbu po dobrodružstve a nezávislosti. Kým ho tá pravá (a na tú naozaj počká dlho) nedostane pred oltár, užíva si krátke známosti. Je to ten typ sukničkára, ktorý sa manželstvu vyhýba.

A rovnako tak aj romantike, aby si to náhodou niektorá nevysvetlila inak, ako si predstavuje. Presadzuje skôr svoje záujmy, ako by mal spraviť romantické gesto pre ženu. To je pre neho nudné a príliš emocionálne, čo nemá rád.

Blíženci

Muž narodený v tomto znamení je veľmi nepredvídateľný, impulzívny a miluje dobrodružstvo. Plánovať pre niekoho niečo romantické dlhšie ako pár hodín je pre neho ťažkou predstavou. Aj keď sa pre partnerku dokáže obetovať, spraví to len málokedy.

Zo zverokruhu je to práve ten typ, ktorý má sklony k nevere, čo je už samé o sebe antiromantické. Vo vzťahu sa začne rýchlo nudiť. Milé slová a gestá sú pre neho skôr pohromou ako prejavom lásky. Jeden deň dokáže byť milý, no na druhý deň extra nepríjemný.

Baran

Baran je muž impulzívny, tvrdohlavý a rád si život užíva. Preto je to skôr ten typ chlapa, ktorý sa v bare obzerá po ženách, než ten, ktorý sedí doma pri filme s partnerkou. Aj keď sa považuje za muža, ktorý je hlavou rodiny, skôr ako romantiku si u neho predstav rozhodnosť a vodcovské vlohy, nie milé gestá.

Miluje zábavné a dobrodružné veci, nie večere pri sviečkách či objímanie v posteli. Keďže mu sebavedomie nechýba, nechce sa romantickými gestami ukázať ako ten, ktorému na vzťahu záleží viac.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy