Každý vzťah po čase spadne do stereotypu a ochladne. Na to, aby si vzťah v stereotype oživila, môžeš použiť aj tieto možnosti a činnosti. Vďaka nim sa spolu s priateľom zasmejete, uvoľní sa atmosféra a medzi vami budete znovu cítiť hlbokú lásku.

Splav rieky

Pri tejto aktivite si s partnerom poriadne otestujete dôveru. Môžete si vybrať, či chcete adrenalínové splavovanie alebo niečo menej náročné. Spoznáte krásy Slovenska, pokocháte sa peknou prírodou a znovu v sebe objavíte chuť pokračovať vo vzťahu.

Turistika s odmenou

Kto povedal, že turistika musí byť len náročná a nezáživná? Vyberte sa spolu na turistiku a dopredu sa dohodnite, že sa po nej niečím odmeníte. Pre zmenu to môže byť nenáročná aktivita – deň vo wellness alebo obyčajný film v kine.

View this post on Instagram

Rainy days

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Spoločné športovanie

Vďaka tejto aktivite rozhýbete kosti, budete mať lepšiu kondičku a vybudujete si spoločného ducha. Športov, ktoré môžete robiť vo dvojici, je mnoho – stačí si len vybrať a tak zase zapáliť iskru vo vašom vzťahu.

Rande ako za starých čias

Aby vzťah nespadol do stereotypu, musíte často chodiť na rande. Ak ste tak nerobili, teraz je správny čas začať! Dohodnite si čas aj miesto, pekne sa oblečte a choďte spolu von, akoby to bolo prvýkrát.

Náučné kurzy

Kurzy sú jednoznačne tá najzábavnejšia aktivita, ktorú môžete vo dvojici robiť. Ak sa prihlásite na kurz, na ktorom ste ešte neboli, veľa sa nasmejete a „znovu“ sa do seba zamilujete. Bonusom je, že sa naučíte skvele ovládať vec, ktorá vám predtým nešla.

Odkazy na rôznych miestach

Minimalistická aktivita, ktorá má ale silnú moc. Na rôznych miestach v byte môžeš nechávať zamilované odkazy, ktoré budú určené pre tvojho priateľa. Jeden môžeš nalepiť ráno na zrkadlo, potom mu môžeš jeden pribaliť k obedu do práce a jeden môžeš vložiť do vrecka nohavíc. Miest je naozaj veľa a určite tvojho priateľa poteší, že ho máš stále rovnako rada a lásku mu vyznávaš takto originálne.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.