Instagram/grlwithbangs

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Aj ty stále premýšľaš nad tým, ako ešte môžeš potešiť svojho drahého počas Vianoc? Nemala si dosť peňazí na veľký darček alebo sa bojíš, že ten, ktorý si mu vybrala, nie je dostatočne dobrý? Žiaden strach, najdôležitejšie je, že ste spolu, a že sa milujete. Na daroch vôbec nezáleží, keď hlavne muža potešíš najviac úplne zadarmo. Veď vieš, čo na nich predsa platí, no nie?

Či už sú to Vianoce, Valentín, narodeniny alebo výročie, z ničoho nemá muž väčšiu radosť, než je moment, kedy svoju drahú uvidí v spodnej bielizni a môže si ju „hodiť“ na posteľ. Vidíš, naše polovičky nie sú vôbec náročné, a aj takýto darček bude pre tvojho partnera znamenať viac, ako vtipné ponožky.

Stačí navodiť tú správnu atmosféru, a keďže svetielok je teraz všade plno, nemusíš si robiť starosti ani so sviečkami. Otvoriť si fľašu dobrého a kvalitného vína, ktoré ste si šetrili na výnimočné udalosti, a popri počúvaní tých najväčších vianočných hitov sa pred ním zavrtieť v nových nohavičkách, ideálne (vianočnej) vášnivej červenej farby.

Ak máš odvahu (alebo ti ju dodá to víno) pusti nahlas pesničku, počas ktorej zatancuješ jeden veľmi výnimočný tanec len a len pre neho. Odporúčame vyberať medzi All I Want For Christmas Is You od Mariah Carey, čo je klasika, ktorá ho dostane alebo stav na vlnenie bokmi pri piesni Santa Tell Me od Ariany Grande, ktorou ho rozhodne prekvapíš.

No a čím ho prekvapíš ešte viac? Že tentokrát budeš otvorená aj experimentom, na ktoré možno pri „bežnom“ milovaní nemáš odvahu. Ak hľadáš inšpiráciu, môžeš si prečítať naše dating články. Splniť mu jeho sen v posteli, to veru len tak ľahko nič neprekoná. Tak mu popraj Šťastné a Veselé s láskou!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating