unsplash.com/Thomas Griesbeck

Rozchody nie sú jednoduché. Často sa stáva, že rany hojíme novým vzťahom, ktorý nám má pomôcť zabudnúť na ex. Nie je to však fér, ak si s niekým, no myslíš na svojho bývalého. Rovnako môžeš naraziť aj ty na chlapa, ktorý na bývalú ešte nezabudol.

Každý sa s rozchodom vyrovnáva po svojom. Niektorí sa z neho dostávajú rýchlejšie, zatiaľ čo iní si nesú spomienky v srdci ešte mnoho rokov. Zverokruh odhaľuje mnoho ľudských čŕt a vysvetľuje, prečo máme každý inú osobnosť. Často sa astrológia využíva práve vo vzťahoch. Aj tu sa dajú vymedziť 4 znamenia, ktoré sa s rozchodmi vyrovnávajú ťažko a na svojich ex myslia ešte dlho.

1. Býk

Romantický Býk môže mať pre svojich ex-partnerov slabosť, no jeho tvrdohlavá povaha neznamená, že sa nedokáže z rozchodu dostať. Je to najtvrdohlavejšie znamenie, a to sa prejavuje aj v jeho lojálnosti, odhodlanosti a trpezlivosti. Takže áno, lojálnosť cíti ešte aj k bývalým. Býk sa učí z chýb, takže nie je pravdepodobné, že by sa hneď vrátil k starému vzťahu, ak by mal šancu. Ak teda toto znamenia vyzerá, že ešte nezabudlo na minulosť, buď trpezlivá, opýtaj sa ho na to, ale hlavne, dôveruj mu.

zdroj: Photo by Priscilla Du Preez on Unsplash.com

2. Rak

Rak potrebuje na všetko v živote čas. Je známy tým, že je na svojej polovičke emocionálne závislý, no vždy myslí na budúcnosť. Ako vodné znamenie je citlivé a nenechá odísť niekoho, koho miluje. Kľúčom je odbočiť od plánov, ktoré mal so svojou ex, aby sám pochopil, že dokáže milovať znova. Kým si uvedomí, že môže mať budúcnosť s niekým novým, bude sa držať starej lásky.

3. Panna

Panny sú veľmi sebakritické. Takže to znamená, že chovajú k bývalým city, pretože nevidia to, čo spravili zle, ale vinia z rozchodu iba seba. Typická Panna ostáva sama ešte niekoľko mesiacov (alebo dokonca aj rokov) s myšlienkami na bývalý vzťah. Iba po zlom rozchode si dokážu rýchlejšie uvedomiť, že to nebola pravá láska.

4. Váhy

Aj keď sa nedokážu uspokojiť s hocikým, sú závislé od lásky. Bohužiaľ, to znamená, že aj keď majú nový vzťah, dokážu dať šancu tomu bývalému, alebo sa s ním aspoň snažia o dobré vzťahy. Sú spravodlivé a aj preto radi dávajú druhé šance. Majú schopnosť odpúšťať a chápať, takže aj bývalý partner im môže ostať priateľom už navždy. To však môže nový partner znášať ťažko.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy