Keď príde na výber nášho muža snov, všímame si na ňom všetko. To, aké má oči a vlasy.  To, čo ho zaujíma, aké sú jeho koníčky, čo rád číta, či má dobrý humor, aké sú jeho dobré vlastnosti a aký má vzťah k rodičom.

Ale… pomyslela si niekedy na to, že takto uvažujú aj muži? Čítaj ďalej a dozvieš sa, aké maličkosti na ženách milujú.

Keď spolu môžu hovoriť o čomkoľvek

Muži milujú, keď môžu so ženami byť zároveň aj najlepší priatelia a zároveň aj partneri. Ak môžu spolu hovoriť o každej téme, potom je to skvelý ukazovateľ dobrého vzťahu.

Keď mu žena povie, čo sa deje

Chlapi nemajú radi, keď cítia, že sa niečo zlé deje, ale žena sa tvári, akoby sa nič nestalo. Pre zdravý vzťah je dôležité riešiť aj konflikty, to, čo sa nám páči, ale aj nepáči.

Keď mu dáva dostatočný priestor

Budú časy, kedy sa každý muž bude chcieť ísť zabávať s priateľmi von bez toho, aby s ním išla aj jeho partnerka. Muži milujú, ak to žena dokáže akceptovať a ak mu dokáže dôverovať.

zdroj: unsplash.com

Keď sa s ňou môže zabávať

Nemusí byť vo vzťahu všetko len romantické (ono to ani také nebude vždy). Chlap miluje aj to, keď sa s ním vie žena zabaviť. Pozerať romantické filmy a jesť drahé večere sa nedá stále dookola. Občas to musí byť o dobrodružnej stanovačke alebo o piatkovej párty.

Keď je vo vzťahu skutočná

Žiadny vzťah nie je dokonalý, ver mi. Muž má rád, ak mu žena ukáže svoju skutočnosť a reálnosť.

Keď mu ukáže, ako sa o neho stará

Určite od teba muž nebude čakať, že v dvadsiatke budeš prať, žehliť a variť. No je tam stále tá myšlienka, že mu môžeš záujem ukázať aj inak. Objatie po práci alebo túlenie sú presne tie maličkosti, ktoré privíta každý muž.

Keď je nezávislá

Muži netúžia po žene, o ktorú sa treba starať a opatrovať ju. Oveľa atraktívnejšia je pre nich žena, ktorá má už čo to málo vybudované a prežité. Prácu, ktorá ju napĺňa. Priateľov, ktorých miluje alebo aj šport, na ktorý nedá dopustiť.

 

Zdroj: thetalko.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.