Denný horoskop

Si zvedavá, čo ti prinesie dnešný deň, ako sa ti bude dariť v práci a v láske? Prezradí ti to tento denný horoskop, aby si bola dopredu pripravená na všetko, čo ťa dnes čaká.

Horoskop na tento deň

Baran

Dnes jednoducho nie je tvoj deň. Všetko, čoho sa dnes chytíš, nevyjde podľa tvojich predstáv. Dokáže ťa to poriadne nahnevať a je dosť možné, že si svoj hnev vybiješ na blízkych ľuďoch.  Skús použiť tieto 3 tipy, ako zachovať chladnú hlavu, aj keď ťa zmocní hnev.

Ale ak máš takú možnosť, radšej dnes zostaň v pohodlí domova a nerob nič. Oddychuj, čítaj si alebo choď na nejakú dlhšiu prechádzku. Ak sa ti predsa len nedá zobrať si voľno, tak sa skús trošku krotiť, hlavne v práci počas dňa a radšej nerob nič navyše.

Býk

Si pripravená na romantiku? Pretože dnes ťa čaká presne takýto deň. A to je jedno, či si zadaná alebo nie, každopádne si ťa tá romantika nájde, dokonca tam, kde by si to ani nečakala.

Táto nálada ti pomôže zvládnuť nejaké nepochopenia s kolegami alebo nadriadenými v práci, ktoré môžu vzniknúť počas dňa. Možno ich len bude iritovať tvoj šťastný a zaľúbený výraz tváre. Nič si z toho nerob, ich to prejde.

Blíženci

Budeš mať pokojný deň. Je ideálny na to, aby si popremýšľala nad všetkým, čo je pre teba teraz dôležité. Zobrala si si na seba príliš veľa, a tak je načase určiť si priority a začať s plánovaním.

Dávaj si pozor na zdravie, môžu sa znova prejaviť príznaky dávnej choroby. Ak to nechceš zase riešiť, tak sa obliekaj teplejšie a hlavne pi dostatok vody.

Rak

Väčšinou sily čerpáme cez víkend, ale ty ich musíš načerpať práve dnes. Skús stráviť tento deň osamote alebo v kruhu najbližších. Dodajú ti potrebnú energiu na to, aby si zvládla všetko.

Ak si ešte nezačala meditovať, dnešok je na to priam stvorený. Uvidíš, že ti to pomôže upratať myšlienky v hlave, kvôli ktorým občas nevieš ani spávať.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDenný horoskop