Pexels/Jeff Denlea

Váhy

Môže sa stať, že spravíš v práci chybu, ktorá bude závažná. Daj si pozor na všetky úlohy a poriadne si po sebe všetko skontroluj. Ak by si niečo pokazila, bolo by ti to ľúto.

Vo vzťahu by si partnera nemala obmedzovať. Keď bude niekam chcieť ísť, pusti ho, nie je tvoj majetok. Ak si single, môžeš ísť s kamarátkou do baru, kde spoznáš milého muža.

Keď budeš pociťovať únavu a vyčerpanie, jednoducho si oddýchni a poobede nerob nič. Krátky spánok počas dňa ti môže výrazne prospieť, preto si ho dopraj a uvidíš zmeny.

Škorpión

Nemala by si sa púšťať do konfliktov na pracovisku. Keď s niekým nebudeš súhlasiť, drž jazyk za zubami. Pokiaľ by si to neurobila, nasledujúce dni by boli v práci dusné.

Partner sa ťa možno opýta otázku, ktorá posunie váš vzťah na ďalšiu úroveň. Máš sa na čo tešiť, len na sebe nemaj ružové okuliare. Pokiaľ si single, teraz máš najväčšiu pravdepodobnosť, že si niekoho nájdeš.

Tvoje zdravie na tom bude dobre, preto sa môžeš pustiť do cvičenia alebo behania. Telo sa ti poďakuje, zlepšíš si kondíciu a na večeru si budeš môcť dopriať veľké jedlá.

Strelec

Každý deň by si si mala spísať zoznam povinností, ktoré ťa počas neho čakajú. Týmto spôsobom zvýšiš svoju produktivitu a práca ti pôjde od ruky. Všetky povinnosti si splníš včas.

Vo vzťahu by si sa nemala hrať na niečo, čím nie si. Buď sama sebou a nechaj partnera, nech sa s tvojimi náladami vysporiada sám. Ak si single, taktiež buď sama sebou, pretože len tak si nájdeš lásku svojho života.

V strede týždňa ťa môže prekvapiť bolesť hrdla, ktorú by si nemala podceňovať. Dopraj si oddych a veľa bylinkových čajov či tabletiek od bolesti. Nezanedbaj žiadnu ochranu.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy