Typy ľudí, s ktorými by si sa mala prestať baviť

Nie sú priateľky ako priateľky. Kým za niektoré by si dala aj ruku do ohňa, pri iných ti tvoj vnútorný pocit napovedá, že nie sú tak úprimné a milé, ako sa možno tvária. To, akým sme človekom, ovplyvňuje naša povaha, charakter, výchova, ale aj okolie či znamenie zverokruhu, v ktorom sme sa narodili. A na tieto ženské znamenia si treba dať pozor.

Nehádžeme všetky do jedného vreca, to nie, ale sú to znamenia, ktoré sú charakteristické určitými povahovými črtami, ktoré z nich nerobia tie najúprimnejšie kamarátky. Povieme ti prečo.

Ryby

Čuduješ sa, že je tu práve toto znamenie? Na prvý pohľad ide o nežnú dušu, éterickú bytosť, ktorá miluje umenie a pôsobí veľmi jemne. No vieš, ako to býva, za milým úsmevom sa občas skrýva poriadny čert. Ona presne vie, ako ju ľudia vnímajú a to sa rozhodne využiť vo svoj prospech.

Rada ľudí manipuluje tak, aby vždy boli veci podľa nej. Myslí o krok vpred a dokáže ťa presvedčiť o hocičom, pretože nebudeš mať dôvod neveriť jej. Najhoršia býva, ak žiarli alebo závidí, vtedy ti vie tajne podkopávať nohy.

Kozorožec

Medzi ženské znamenia, ktoré nosia masku, patrí aj Kozorožec. Toto je typ ženy, ktorá chce byť priateľka s každým a robí veci tak, aby dokazovala, že sa jej dá veriť a že je nápomocná. Má milý úsmev a je spoločenská.

V skutočnosti tieto svoje „plusy“ využíva taktiež k tomu, aby ľudia robili to, čo chce ona. Málokto jej povie nie, pretože sa nad ňou zľutuje a radšej sa jej prispôsobí. Po rokoch priateľstva s ňou prídeš na to, že často klame a nevie sa prispôsobovať iným.

Baran

Tvrdohlavá žena, pri ktorej ti bude jasnejšie, že nie je vždy dobrou priateľkou, pretože si ide za svojím, aj keby ti tým mala ublížiť. Presne vie, ako na ľudí, čo povedať, aby jej sadli na lep a tým ich ovládať.

Nerobí nič, z čoho by sama niečo nevyťažila. Dokonca má sklony k výbušnosti a agresivite, takže, ak by ste sa pohádali, radšej si drž od nej odstup.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy